55555555555555555555
זוגות מחו"ל

איזה צורות לינה יש לאורחים מחו"ל שבאים להתחתן בארץ

אייר בי אנד בי או קמפינג?

אז, איזה צורות לינה יש לאורחים מחו"ל שבאים להתחתן בארץ?

להתחתן בישראל זו לא רק הגשמה של ציונות אמיתית עבור רבים מכם, אלא גם צעד משמעותי לחגיגה גדולה, שתקרב את החברים והמשפחה שלכם לאחת המדינות הקדושות והיפות בעולם. אם בחרתם לערוך את האירוע שלכם בארץ ישראל, אומנם תחסכו כסף על עלויות האירוע, בהתחשב במחירים של חתונות בחו"ל, אך גם תצטרכו לחשוב על האורחים שיגיעו מחו"ל וכן על צורות הלינה שלהם, אלא אם כן שכרתם אחוזה ענקית לאכסן את כולם.

Bebke picnic wedding 214 int

בהתחשב בכך שהאורחים שלכם מפסידים ימי עבודה, משלמים על כרטיסי טיסה ובנוסף להכל מביאים לכם מעטפה עם כסף, כדאי שלפחות תסייעו להם בלינה זולה ונוחה. אז מה האופציות?

אייר בי אנד בי

זו היא ללא ספק האופציה הטובה ביותר, אך לא הזולה ביותר. כמו בחו"ל, גם בישראל ניתן ליהנות ממגוון גדול של דירות מארחות, המציעות אירוח נעים ונוח במחיר נמוך בהרבה מעלויות של בית מלון. המלצה שלנו היא לאתר את הדירות השוות ביותר, במרחק קצר ממקום האירוע שלכם וכמובן במחירים סבירים ולהציע אותן לאורחים שלכם, באמצעות שליחת מייל מסודר עם לינק למגוון הדירות שמצאתם עבורם, תמונות ומחירים. האורחים שלכם יודו לכם על ההתחשבות וכמובן על זה שחסכתם להם זמן וכאבי ראש, לנסות לפצח אם רחוב רוטשילד קרוב למקום האירוע שלכם.

Bebke IMG 1760

אוהל קמפינג

אם כבר האורחים שלכם מגיעים לארץ ישראל, כדאי שגם יכירו את צורת הלינה של אבות אבותינו לא? אולי עבור האורחים שלכם זה ייראה מוזר לישון במדבר, אך אם זה מגיע עם סיפור מרגש וייחודי, הם ייהנו מכל רגע. בכדי ליצור חוויה משמעותית מהחתונה שלכם, תוכלו לבקש ממפיקי האירוע ליצור עבורכם המשכיות לחתונה. במידה ואתם עורכים את האירוע בשטח, באמצע הטבע, מתבקש שהאורחים יישארו לישון. ארגנו להם אוהלים מיוחדים, תנאי היגיינה נורמליים וכמובן ארוחת בוקר מושקעת.

Kathrin Asaf wedding 412

משפחה

אם אתם עורכים את החתונה שלכם בישראל, קרוב לוודאי שיש לכם משפחה בארץ. בכדי להקל על האורחים מבחינה כספית, תוכלו לבקש מקרובי משפחה להלין את האורחים שלכם למספר ימים. כל עוד זה נוח לשתי הצדדים, הרי שתרוויחו אורחים מרוצים!

Bebke IMG 13 of 1088

חתונה בישראל זו חתונה משפחתית, חמה ואוהבת, האורחים שלכם ייהנו מהחגיגה ומהמקום הקסום שנקרא ישראל.

מחפשים פתרונות נוספים? צרו קשר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)