55555555555555555555
הזמנות לחתונה

איך בוחרים הזמנה לחתונה?

הזמנות לחתונה מודרניות

לפני שמתכננים חתונה, חשוב לזכור כי מדובר בעולם ומלואו ולא תמיד הבחירה תהיה קלה, אך מומלץ להיות תמיד עם הרגליים על הקרקע, לבחור את מה שהכי מתאים לכם באופן אישי ולא לחרוג ממגבלות התקציב, במידה ויש. אז אחרי שסגרתם את האולם, את התאריך ואת השעה, כדאי להתחיל לבחור הזמנה לחתונה! אז איך בוחרים הזמנה לחתונה?

אומנם בעבר כל ההזמנות היו סטנדרטיות עם אותו שטנץ של כתב שחור על הזמנה לבנה ואם התפרעתם, אז בחרתם בצבע שמנת. כיום, עם כל התחלופה ועם כניסתם של מעצבים אומנותיים לעולם החתונות, ההזמנות הרבה יותר מורכבות, הרבה יותר מיוחדות ועושות לנו הרבה יותר חיים קשים בבחירה!

אז כן, כשמדובר בהזמנה לחתונה שלכם, אנחנו ממליצים שתעצבו אותה על פי הטעם האישי שלכם ולאו דווקא על פי שבלונה בנויה מראש. בין אם אתם אוהבים הזמנה מודרנית או קלאסית, שני הסגנונות עברו שינויים רבים במהלך השנים, לכן לא היינו ממליצים לגשת לבית דפוס "עתיק" שיציע לכם הזמנות משנות ה-90.

Bebke decoration in colors

היום, תוכלו לבחור את ההזמנה מהיסוד ולו עד הפרט הקטן ביותר, כך שכדאי להתחיל עם סגנון, צבע, סגנון וגודל הפונט, סטייל, איורים או תמונת סטילס, חלק או פרחוני, תחרה או שיש וכן הלאה. במידה ואתם לא ממש יודעים מה הסגנון שלכם ובא לכם שיעצבו לכם את ההזמנה באופן מסוים, תוכלו לבקש לראות דוגמאות ולהטיל את כל הסמכות על מעצב ההזמנות. במידה ומדובר במישהו מקצועי ואיכותי, אל תחששו, אתם תקבלו הזמנה יפה בדיוק כמו שרציתם.

בנוסף להזמנה מודפסת, כיום רוב הזוגות שולחים הזמנה דיגיטלית, כזו שלא הורגת עצים ולא מצריכה מכם להגיע לדואר ישראל. אז, במידה וכל האורחים שלכם יודעים כיצד לפתוח הודעה במייל או בוואטסאפ, מומלץ ללכת על הזמנה דיגיטלית וליהנות אחד עם השנייה, במקום לבזבז את הזמן בחלוקת הזמנות.

רוצים לדעת עוד?

צרו איתנו קשר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)