55555555555555555555
הזוגות של בבקה, הפקת חתונה

בלוג החתונות של בבקה

מה תמצאו בתוך בלוג החתונות של בבקה?

הוא כרע על ברכו והציע, התרגשתם יחד, עשיתם 'סלפי' טבעת אירוסין ושלחתם לכל החברים ומה עכשיו? אין ספק כי לארגן חתונה יכול להישמע כמו פרויקט מהנה, אלא אם כן אתם זוג נורמטיבי שעובד או לומד, מה שלא משאיר לו מספיק זמן להפיק את החתונה, שתייצג כמה שיותר אחד את השנייה. פה אנחנו נכנסים לתמונה, בלוג החתונות של בבקה, הבלוג שיעשיר את הידע שלכם בכל מה שקשור לחתונות מיוחדות ופשוטות כאחד. אנחנו, מטבענו אנשים פשוטים, שאוהבים את הטבע, את השלווה, את היופי הקסום בפרטים הקטנים ואת החיבור הקוסמי, שנוצר בנינו לבין הזוגות.

Kathrin Asaf wedding kiss

בלוג החתונות של בבקה

בלוג החתונות של בבקה מציע עולם ומלואו, החל מבחירת זן הצמח האהוב עליכם, מאיפה ניתן להשיג, מה התקופה לכל פרח וכן עד לבחירת הקייטרינג, הצלם, הדי-ג'יי וכן הלאה. הדרך בה אנחנו מייחדים את עצמנו מהשאר, מתחילה כבר מהגישה הראשונית למושג חתונה. עבורנו החתונה נועדה בכדי ליצור מרחב בריא ומהנה, בו הזוג יכול לחגוג את האהבה שלו עם האנשים היקרים לו מכל. אז כן אנחנו פוגשים את הזוג, מכירים אותו לעומק ואפילו שואלים אותו מה הוא הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי. תוך כדי שיחה, אם פנים מול פנים או אם דרך שיחת ווידאו, אנחנו מאגדים יחד קונספט מתאים שיענה על כל הרצונות של הזוג.

Bebke Untitled collage 2

חתונה מושלמת

ידוע לנו כי יש קשת רחבה של זוגות, כל זוג והאופי שלו, מה שמאפשר לנו ליהנות מכל הפקה, כאילו זו הייתה ההפקה הראשונה שלנו. את כל פרטי החתונה אנחנו מוליכים על פי אופיו של הזוג, כך שכל אורח שיגיע לאירוע, יבין תוך רגע לאיזו חתונה הוא נכנס. בלוג החתונות של בבקה מסביר באופן ברור מאוד, את תהליך הפקת החתונה ואת הדרך שלכם לעזור לנו, לארגן את החתונה המושלמת.

Bebke Untitled collage 4

איך לבחור ספק?

רוב הלקוחות עמם אנחנו עובדים, מפורסמים בבלוג, בראיון אישי, מה שיאפשר לכם להכיר אותם היטב, להבין מה הוייב של כל אחד מהם, עוד לפני שתשוחחו בטלפון. בבלוג תוכלו למצוא מגוון של ספקי קייטרינג, להציץ על תמונות שיאפשרו לכם לנחש את הטעמים, לבחור את הקייטרינג דרך קונספט לדוגמא חתונה טבעונית| חתונה מקסיקנית| חתונת צהריים ועוד. אין ספק כי לכל קונספט יתאים תפריט מסוים ובהתאם לכך תבחרו את חברת הקייטרינג המתאימה.

Frieda Simeon 1511

תמונות וסיפורים

אומנם את הדי-ג'יי לא תוכלו לראות בפעולה בכתבות בבלוג, אך תוכלו להתחבר אליו דרך ראיון אישי ותמונות, מה שיעזור לכם להחליט אם להיפגש עמו. כמו כן, כך גם בבחירת העיצוב לחתונה, זאת תוכלו לבחור על פי אינספור תמונות וסיפורים של חתונות שונות שערכנו, שיהיה לכם כיוון ומושג לגבי מה שאתם הולכים לקראתו. כך גם בנוגע לבחירת המיקום, הצלם וכל הבחירות הקשות, שיהפכו לקלות אחרי שתגלשו בבלוג ותיהנו ממנו.

Frieda Simeon 1401

רוצים להמשיך לדבר? יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור קשר🙂

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)