55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים

הסוד הירוק של אמיר קפלן

פרחים יפים לא מביימים

אז מה הסוד הירוק של אמיר קפלן? אמיר מגשים למעשה את החלום של כולנו, בכל יום בחייו מאז שנת 1991 הוא חולק עם כולנו "סוד ירוק" בגבעתיים, שמה של חנות הפרחים הקטנה והמטריפה אותה הוא מטפח כבר שנים, אחרי תקופה ארוכה בה ניהל עסק לגננות ומשתלה. הסוד של המקום הקסום, הצבעוני והרומנטי שמתנהל תחת ידיו נובע ממקסימום אהבה למקצוע ומתוך רצון עז ליצור מראה שובה לב ועיניים עבור הלקוחות שלו. מלבד יד מקצועית, יש לו טעם אישי משובח ואיכותי ובכל עת הוא מעז לחדש וליצור סידורי פרחים מקוריים ויצירתיים, בדיוק מה שמשך את תשומת הלב שלנו וסימן לנו כי הוא אחד משלנו. סידורי הפרחים בחתונות של בבקה הם סולידיים, פשוטים, יפים ולא מתאמצים– בדיוק כמו כל הזוגות שלנו!

Liron Erel Echoes & Wildhearts

אמיר, מה הם סוגי הפרחים הפופולאריים ביותר בחתונות?

"ורדים הם מספר אחד בחתונות, אחרי ורדים, שושן צחור, אך בשונה ממה שפופולארי, הסגנון החביב על רוב הזוגות היום זה סגנון של 'הלכתי בשדה וקטפתי', לכן אנחנו שוזרים פרחים שנראים כמו פרחי שדה, לא פרחים מתורבתים וקלאסיים, אלא שזירות לא מסודרות נונשאלנט, מאוד משוחרר, לא מהודק או קשור, לא סימטרי, מאוד טבעי ולא עשוי."

4

מלבד סידורי פרחים לאירועים, למי אתם מציעים שירות?

"זו חנות שנותנת שרות לקהל הרחב, בעיקר לאנשים פרטיים, אוכלוסייה עמידה וגם להרבה עסקים- משרדים, גופים ומסעדות. בנוסף לזרי פרחים אנחנו גם עושים זרים לכלות, זרים לראש וכן עוד מבחר גדול של אופציות, לפי רצונו של הלקוח"

בחירת שמלת כלה

כיצד מתנהל תהליך בניית הזר לכלה?

"בדרך כלל יש קטלוג דרכו הכלה בוחרת את הסגנון של הזר, אך בנוסף יש אפשרות להראות לנו תמונות מהפינטרסט, שם יש זרים מיוחדים מחו"ל. יש עונות שזה יותר פשוט אך לא תמיד יש את הפרחים בארץ, לדוגמא פיוני- אדמוניות בעברית, זה פרח שעושים בו שימוש רב בחו"ל, יש לו צבעים בהירים רומנטי ורך, אך הוא לא תמיד זמין עבורנו בארץ בכל תקופה. למרות הכול,  אנחנו יודעים לעבוד עם סוגים אחרים של פרחים ולייצר מראה דומה. היום הקהל עמו אנחנו עובדים, בורח מהזרים העשויים ומבקש זר לא סימטרי, לא מהודק וכמובן נטול סיכות או יהלומים. הקהל רוצה סגנון חופשי, כאילו נקטף בשדה ואנחנו עושים את זה יפה מאוד, פחות משלבים טכניקה בשזירה ויותר מתעמקים בצבעים הרכים, בטבע וברומנטיקה." כי זה הסוד הירוק של אמיר קפלן.

חתונה קטנה

כמה מילים על בבקה…

"אני מת עליהם, העבודה איתם היא מאוד מאוד ברמה האישית של בעל מקצוע של נותן שרות ומקבל שרות. עבדתי עם הרבה מפיקי אירועים ויש הרבה אנרגיות שליליות, איתם זה סוג של אווירה נעימה וכיפית. הם לא בודקים אותי ולא מעירים, זה מאפשר לי להיות יותר יצירתי ואפילו לאתגר את עצמי ."

Untitled-1

לדעתך, איזה פרח מגדיר את בבקה?

"בא לי להגיד חמנייה, אבל אני יודע שענבר שונאת חמניות, אז זה צריך להיות פרח חייכן, נו טוב אני הולך על חמנייה בכל זאת, פרח מאיר עיניים."

קרן ויוני

לביקור באתר של אמיר לחצו כאן

לכתבות נוספות בנוסף לכתבה הסוד הירוק של אמיר קפלן באתר: כאן

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)