ארגון חתונה קטנה

הפקת חתונה עד 100 מוזמנים

לבטח נתקלתם בתכניות הריאליטי ששמות במרכז את עולם החתונות, למעשה מקדשות את העולם הזה וגורמות לכל השאר להרגיש שעליהם להזדרז…האמת אנחנו מאוד בעד אהבה, אבל לא דוגלים בלחץ ובטוח שלא בחתונה ממבט ראשון. כדי להחליט על משימה כה חשובה בחיים, כדאי ואף מומלץ להכיר אחד את השנייה לפני כן, כי עם כל הכבוד למדע, אהבה זה הרבה יותר טבע ממבחנות. מה זה אומר לגבי השעון המתקתק? לחתונה אין גיל ואם בא לכם לחגוג את האהבה שלכם רק מאוחר יותר, גם זה מקובל! ואם כבר מדברים על אהבה ועל טבע, אלו הם שני השילובים האהובים עלינו בעולם. ומה עושים כשרוצים חתונה אינטימית, עם האנשים הכי חשובים בחיים שלכם? בקלות, הפקת חתונה עד 100 מוזמנים.

אז החלטתם על תקרה מסוימת, חשוב מאוד שלא תשברו את התקרה של עצמכם, תהיו נאמנים להחלטות הזוגיות שלכם ואל תתנו לאף אחד מהסביבה להשפיע עליכם, אפילו לא למפיקי האירוע. כשיודעים מראש את כמות המוזמנים, הרבה יותר קל ונוח לתכנן חתונה וככל שהיא יותר קטנה, תתפלאו, כך היא גם יותר יפה, מדויקת ונוגעת בפרטים הקטנים.

מאחר ויש לכם צורך של הפקת חתונה עד 100 מוזמנים, תוכלו לבחור כמעט כל לוקיישן שתרצו! אפילו אם החלום שלכם להתחתן בחצר של ההורים במושב! אומנם 100 איש יכולים בקלות להיכנס למסעדה ולחסוך לכם את הטרחה, אך אנחנו ממליצים ליהנות מהתכנון ולערוך את החתונה במקום הכי טבעי לכם, כזה שייצור מעגל קסום ואינטימי בניכם לבין האורחים. הזוגות של בבקה אוהבים להתחתן בטבע, באזורים בשלל רחבי הארץ מצפונה ועד דרומה, כי הטבע שלנו כל כך יפה, מזג האוויר נוח ברוב עונות השנה וזה זמן מעולה לנצל את האדמה לשמחה הפרטית שלכם.

אחרי שבחרנו לוקיישן ויש לכם מושג לגבי הקונספט וכל מה שמסביב, אפשר להתחיל ליהנות! לבחור את הקייטרינג הכי מתאים לסגנון האוכל שאתם אוהבים, אם בשרי, צמחוני, טבעוני, מתוק או מלוח או כמובן שילוב בין כולם… אחרי שיש אוכל, צריך מוסיקה ותאורה, כמובן שהכול צריך להיות סופר מקצועי עם ידע באקוסטיקה בשטח פתוח. משם, ניגש למלאכת הפרטים כמו הריהוט, העיצוב של הבר, הצלמים, ההזמנות וכל פרט ולו הקטן ביותר.

אתם חוששים שלא יהיה לכם את הידע לגבי כל הפרטים?

בשביל זה אנחנו כאן עבורכם, מרגע הצעת הנישואין ועד הירח דבש ברומא!בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)