55555555555555555555
כללי

ומה הקונספט? חתונה בסגנון קומיקס!

מלבד אהבתכם זה לזו יש לכם אהבה גדולה נוספת – קומיקס? הגעתם אל המקום הנכון! אנחנו ב-BEBKE מזמינים אתכם לחגוג את אהבתכם בדרך מקורית, ייחודית ובלתי נשכחת: חתונה בסגנון קומיקס! אנחנו אמנם לא יכולים להבטיח כי גיבורי העל יפתיעו אתכם בחתונתכם, אך מתחייבים בפניכם על הפקת קונספט בסטנדרט הגבוה ביותר!

איך מעצבים חתונה בסגנון קומיקס?

חתונות אפשר לחגוג בשני אופנים: חתונה "רגילה" וחתונת "קונספט". זהו המקום להדגיש כי אין סוג אירוע מומלץ יותר או פחות, אלא שיש את הסוג האירוע שמייצג בצורה הטובה ביותר אתכם – כאינדיבידואליים, ואתכם כזוג. תפקידינו (בין היתר) הוא להכיר וללמוד אתכם, כך שנוכל להציע לכם רעיונות מדויקים לחגיגת אירוע אהבתכם.

ברשותכם, נתמקד כעת באירועי הקונספט הנשענים על עיקרון פשוט למדי: בחירת נושא מרכזי לפיו מעצבים וחוגגים את האירוע.

במקרה הספציפי הזה של חתונה בסגנון קומיקס, נתמקד באלמנטים ודמויות המזוהים עם עולם הקומיקס. חובבי הקומיקס שביניכם יודעים כי מדובר על עולם תוכן עשיר, כך שאפיון מעמיק במטרה לגבש את הקונספט המדויק ביותר, הכרחי. בין היתר, נפנה אליכם את השאלות הבאות:

  • מהו סוג הז'אנר החביב עליכם? קומיקס מדע בדיוני, קומיקס הומור, קומיקס מתח וכן הלאה…
  • איזה קומיקס אתם בעיקר אוהבים – ישראלי, יפני, אמריקאי?
  • האם ישנן דמויות אהובות במיוחד שתרצו שלפיהן נבסס את הקונספט?
  • איך תרצו שהקונספט יבוא ליד ביטוי ובאיזה היקף?
  • מהו התקציב העומד לרשותכם? מניסיוננו, בחתונות קונספט, וכך גם עם חתונה בסגנון קומיקס, גם השמיים הם לא הגבול. ולכן, אנו מאמינים כי חובה להגדיר תקציב לחגיגת האירוע, באמצעותו יהיה ניתן ליצור תיעדוף ולקבל החלטות מושכלות.

אז למה שתרצו לחגוג אירוע קונספט?

זוגות מאורסים רבים (וכך גם אתם), מגיעים לתכנון האירוע עם ראש פתוח: הם נכונים לשמוע רעיונות, ללקט המלצות ולקבל עצות לחגיגת אירוע מרגש ובלתי נשכח. ולכן, סביר מאד כי השאלה שכעת מבליחה לראשכם היא: "איך כדאי לחגוג את האירוע – עם או בלי קונספט?". כאמור, אנו לא תופסים שום צד, אלא מתאימים פתרונות בהתאם לאופי, מטרות ומשאלות הזוג.

ובכל זאת, חשוב לציין כי הקונספט מייחד את האירוע, ומבטיח חוויה בלתי נשכחת – לכם, אך בעיקר לאורחים שלכם שזוכים להתארח באירוע שכמותו לא ראו או חוו.

עם חגיגת חתונה בסגנון קומיקס לדוגמא, הקונספט יבוא לידי ביטוי בדברים הבאים:

  • הזמנות ממותגות בעיצוב קומיקס
  • שיר הכניסה לחופה – שיר המזוהה עם קומיקס מפורסם
  • לאחר החופה ובשלב האפטר-פארטי (לנועזים שבחבורה): החלפת החליפה והשמלה בבגדי גיבורי קומיקס
  • שולחנות המעוצבים בדמויות קומיקס מפורסמות
  • קינוחים ממותגים ומעוצבים באלמנטים המזוהים עם הקומיקס ועוד…

אנחנו ב-BEBKE מומחים בתכנון והפקה של אירועי קונספט, לרבות חתונות בסגנון קומיקס. לפרטים נוספים או תיאום פגישה פרונטלית איתנו, אל תהססו לפנות – 09-799-0220

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)