55555555555555555555
כללי

זכירה, מרגשת ולא שגרתית: חתונת יער קסומה!

תקופת האירוסים מוכרת בשם נוסף: "תקופת ארגון אירוע החתונה". מכאן, שהתקופה הזו מצריכה מכם להפשיל שרוולים, לחקור, לבדוק, להעמיק, להשוות ולקבל החלטות. הגדולה שביניהן? המקום בו תחגגו עם בני המשפחה והחברים את אהבתכם! כך, אתם עשויים למצוא עצמכם מהר מאד עם החלטה והודעה מרגשות: "אנחנו מתחתנים ביער!".

כבר המון שנים שחתונות היער נהנות מביקוש גבוה, זאת למרות שהפקתן נחשבת מאתגרת. אנחנו ב-BEBKE מזמינים אתכם לחגוג את אהבתכם בדרככם ובמקום האידיאלי בעבורכם! אתם – תגדירו כי אתם רוצים חתונת יער. אנחנו – נדאג כבר לכל השאר!

יער כמתחם אירועים – איך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה?

הנטייה הטבעית של זוגות מאורסים רבים היא לבחור במתחם אירועים "קונבנציונאלי" – אולם או גן. לא שמדובר על אפשרויות שאינן ראויות חלילה, אלא שישנן עוד המון אפשרויות! חתונת יער היא חתונה הנתפרת בעבורכם לדיוק! לצורך העניין, היער הוא "קנבס נקי" שעליו ניתן "לצבוע" בצבעים המועדפים עליכם, וכך ליצור את היצירה הגדולה שנקראת החתונה שלכם!

אז מה הופך את היערות למבוקשים כל כך ע"י המון זוגות?

  • אווירה קסומה וייחודית – דמיינו לעצמכם קבלת פנים בלב יער, חופה שתפאורתה היא עצים ומרחבים מוריקים, ורחבת ריקודים פתוחה תחת כיפת השמיים. ועכשיו, אפשר לעצמכם להפוך את הדמיון למציאות: חתונת יער קסומה, מיוחדת וזכירה!
  • עיצוב מרגש ובלתי נשכח – באולמות ובגני אירועים משקיעים תקציבי עתק על עיצוב. וביער? העיצוב כבר כלול! "תפאורת היער" הטבעית עשירה ומרגשת בדיוק כפי שהיא, כך שבמרבית המקרים התערבותם של המעצבים מזערית.
  • פתרון לחתונות גדולות – היערות מחזיקים ביתרון נוסף: הם מסתמנים כמתחם האירוח המושלם לאירועים גדולים. ביערות ניתן ליהנות ממרחבים פתוחים שאינם מוגבלים ע"י ארבעה קירות, וכך ניתן לארח מאות ואלפי אורחים.

"מהי העונה המושלמת לחגוג חתונת יער?"

זו שאלה מצוינת וכדאי בהחלט להתעכב עליה. בגדול, מזג האוויר בישראל לאורך ימות השנה מאד נוח. המשמעות היא שישנם המון ימים בשנה בהם תוכלו להתחתן ביער. עם זאת, חשוב לזכור: חתונת יער היא חתונה הנערכת תחת כיפת השמיים.

מכאן, שהחודשים האידיאליים לחתונות יער יהיו בין אפריל לספטמבר. כלומר: חתונות קיץ. החורף כמובן מחוץ לתחום, אך ניתן לשקול לחיוב את האפשרות לחגוג גם בראשיתו של הסתיו.

ההיערכות הנדרשת עם חתונות ביער – מה חשוב לדעת?

שלא כמו באולמות האירועים שבהם מוצעת לכם "חבילת שירותים", עם חתונה ביער עליכם לתכנן את החתונה מאפס. ומה זה אומר בפועל? אתם נדרשים "לבנות" את האירוע עם בחירת היער המועדף עליכם, גיבוש צוות ספקים, ביסוס תשתיות מתאימות וכיוצא בזה. כזוג מאורס עם המון ניסיון באהבה אך מעט מאד ניסיון (אם בכלל) בארגון של אירועים, חשוב מאד שתחברו לחברת הפקה מקצועית ומנוסה!

אנחנו ב-BEBKE נתכנן יחד אתכם את חתונת חלומותיכם – יד ביד, בשיתוף פעולה מלא ובסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר. לפרטים נוספים אודות חתונת יער ותיאום פגישה, התקשרו – 09-799-0220

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)