ארגון חתונה קטנה

חתונה בבית פרטי

מאיפה מתחילים?

"אנחנו מתחתנים בבית" הם אמרו ודממה שרעה בחדר, ההורים הביטו אחד בשנייה ולא הוציאו הגה חוץ מפרצוף מלא תמיהה, זאת עד ששמעו את המילים האחרונות "…של חברים" ואז נשמו לרווחה. נכון, לא כולם יכולים לערוך חתונה בבית הפרטי שלהם, אלא אם כן הם בעליהם של וילה גדולה, בית עם חצר מרשימה, שטח גדול בקיבוץ או מושב, אך הכול תלוי באופי החתונה ובמספר המוזמנים.

יש הרבה זוגות שמגיעים אלינו ומבקשים חתונה אינטימית ופרטית, כזו שתכלול אך ורק את החברים הקרובים ביותר ואת המשפחה המצומצמת, מה שמאפשר להם לערוך חתונה בבית פרטי ולו הבית הקטן ביותר, רק שתהיה בו גינה מספיק רחבת ידיים, את כל השאר אנחנו נעשה.

בין אם אתם עורכים את החתונה בבית שלכם, בבית של חברים או בוילה שאתם מתכוונים להשכיר לכמה שעות, חשוב שלא תדאגו לאופן שבו השטח נראה, מאחר ואנחנו נדאג לכל פרט, החל מהחלקת האדמה ועד הנחת השולחן והבר, הקמת רחבה לריקודים, התקנת תאורה וכל מה שבסופו של דבר ייצור את החתונה עליה חלמתם.

Ben Kelmer just married

 

חתונה בבית פרטי מחייבת התנהלות מול מפיק חתונה, שיביא עמו צוות מיומן ומקצועי, שיתכנן את כל הפרטים הקטנים, ידאג להשכיר שירותים ניידים, צוות מלצרים, קייטרינג, בר והכל בהתאמה מדויקת לתנאים שיש באירוע בבית פרטי.

בנוסף, כדאי לזכור כי יש הגבלות כשעורכים חתונה בבית פרטי, מאחר שיש שכנים ויש שעת עוצר בה תיאלצו להנמיך את המוסיקה. אולי זה החיסרון היחיד בחתונה בבית פרטי מול חתונה בשטח פתוח, אך הפתרון הוא חתונת צהריים יפה, כזו שתאפשר לאורחים לראות היטב את כל היצירתיות שלכם, אחת כמה וכמה אם יש בבית בריכה.

אז גם אתם רוצים חתונה בבית פרטי ולא יודעים איך להתחיל?

דברו איתנו!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)