55555555555555555555
חתונה בוילה, כללי

חתונה בחצר של וילה איך עושים את זה נכון ?

איך להפיק חתונה בחצר של וילה?

לרוב, הדבר שמעסיק אותנו בתכנון החתונה, הוא המיקום, מה שדורש יצירתיות והשקעת מחשבה, אלא אם כן אתם מהזוגות שמעדיפים להתחתן באולם עתיק, כזה שנלהב מנברשות עם קריסטלים וריח ישן של סיגריות… אז אם אתם לא מהזוגות האלו, תמשיכו לקרוא!

במידה ואתם רוצים לערוך חתונה יוקרתית, אך עדיין לשמור על סוג של אינטימיות, המיקום הנכון ביותר עבורכם הוא חתונה בחצר של וילה. במידה ואתם לא בעליה של וילה יוקרתית ומפוארת, תוכלו להשכיר כזו. בנוסף לצורך בוילה יפה ואסתטית מבחוץ, חשוב שתהיה לה גינה  מרהיבה ומסודרת, עם קווים נקיים ולא עמוסה, כך שהיצירתיות שלכם תוכל להשפיע על המראה הכללי.

אז מה אתם לא יצירתיים? לא נורא! בבקה יחשבו עבורכם.. צוות מיומן ובעל ניסיון ירכיב עבורכם תכנון מדויק, כדי להגשים לכם את החתונה שתמיד חלמתם עליה.

חתונה בחצר של וילה מצריכה מחשבה יתרה על קונסטלציה של כל הפרטים יחדיו, מאחר שיש צורך לדאוג לכל פרט קטן כשמדובר בחתונה שמרכיבים יחד, בשונה מחתונה באולם, שם הכול מובנה מראש. אז צוות ההפקה ידאג לפרטים הפחות זוהרים גם, כמו שירותים ניידים יוקרתיים, שלא יגרמו לאף אורח להרגיש שהוא בקמפינג. בנוסף, יש לדאוג לריהוט המתאים, לצלחות, למפות, לבר, לכיסאות ולכל פרט אחר, מה שהופך את זה להנאה גדולה וליצירה מאפס עד כדי מאה של החתונה שלכם.

Traditional wedding

חתונה בחצר של וילה מאפשרת לכם גם לבחור את סגנון האוכל בחתונה, בלי להתפשר על אוכל של אולמות, אלא ליהנות מכל העולמות, גם אם זה אומר חתונה טבעונית/ חתונה לא כשרה וכדומה. ברגע שאתם אלו שמחליטים על כל פרט בחתונה שלכם, אז השמיים הם הגבול.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ההפקה בבקה, יחד עימם תחשבו על רעיונות שיציתו לכם את הלהבה וזהו, אפשר להגיד מזל טוב!

אם עדיין לא בחרתם טבעות נישואין, אולי כדאי שתכינו בעצמכם? צרו איתנו קשר עוד היום

יש לכם עוד שאלות? אנחנו כאן!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)