55555555555555555555
חתונה מיוחדת

חתונה מיוחדת

חתונה גדולה ומיוחדת

עונת החתונות הרשמית כבר מזמן החלה, אך אין ספק כי התקופה הכי מוצלחת מבחינת מזג האוויר מתחילה אחרי החגים! החום היוקד כבר מקרטע מאחור, הקור לא נראה באופק, מה שמשאיר אותנו עם מזג אוויר נעים, בייחוד בשעות הערב. כל הכלות חושקות בהפקת חתונה מיוחדת, אך לא תמיד מצליחות ליצור זאת בעצמן, לאור ריבוי האורחים והמחסור במקומות מיוחדים לאירועים גדולים. נכון, כשמדובר באירוע קטן ואינטימי, בשמו כן הוא, אירוע בוטיק, ניתן לערוך אותו במסעדה, בגינה, בחציר של הקיבוץ או בכל מקום מיוחד אחר, אך כאשר לזוג יש מספר רב של אורחים ואין להם אפשרות לצמצם, לעיתים הם נאלצים להסתפק באולם אירועים המוני שלא טורח ליצור ייחוד למראה האולם או לתפריט.

Bebke 2012-13

הפקה מקצועית של חתונה מיוחדת

בכדי להפיק חתונה מיוחדת באמת, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע, כאלו שעוסקים בתחום כבר במשך שנים ויודעים כיצד לתמרן בין כמות האורחים לבין המיקום, האוכל והאווירה. הפקת אירועים מיוחדים מצריכה הרבה ניסיון, מלבד הידע, מאחר שבעל ניסיון הוא החכם ביותר. אנשי מקצוע יכולים ליצור קונספט לאירוע באמצעות שיחה קצרה עם בני הזוג, ההכרות היא זו שתסייע להם להבין מול מי הם עומדים ולמעשה מה יהיה האופי של האירוע עצמו. לעיתים ניתן לשמוע מזוגות כי הם מנסים ליצור חתונה בהתאם לרצונות ולצרכים של האורחים שלהם, אך מהר מאוד הם נשארים מאחור ועורכים חתונה בהתאם לאופי האורחים ולא בהתאם לאופי שלהם.

70

אירוע גדול

בכדי להפיק חתונה מיוחדת, לפני הכול חשוב לרצות לפני הכול את עצמכם ולאו דווקא את האורחים. הרי בעודכם מזמינים אורחים לבית הפרטי שלכם, אתם מציגים את עצמכם ולא מנסים לעשות שינויים בבית או באירוח בהתאם לכל אורח שנכנס. חתונה מיוחדת דורשת מיקום מיוחד, לכן לאו דווקא אולם אירועים הוא זה שיתאים. גם שמדובר באירוע עם מספר גדול של אורחים, ניתן להפיק אותו על שטח בטבע, בכל מקום אפשרי. אנשי המקצוע יידעו כיצד לטפל בכל שלב החל משלב האישורים ועד הפרט הקטן ביותר כמו צבע המפיות שיונחו על השולחן.

לעוד אירועים מיוחדים כנסו!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)