55555555555555555555
זוגות מחו"ל

חתונה על הים בישראל

להגשים חלום

חתונה על הים בישראל

הים הוא אחד מפלאי העולם, אז למה לא להתאחד לצדו בברית נישואין? לעיתים הסיבה היחידה שמרתיעה זוגות רבים היא מצד אחד הבירוקרטיה ומצד שני ההפקה המקצועית שחתונה על הים מצריכה. בכדי לערוך חתונה על הים בישראל, למרות היותו של חוף הים ציבורי, יש צורך באיתור שטח ראוי ומותר לעריכת אירוע עם מספר רב משתתפים וכן אישור מהמשטרה, ממכבי אש, רשויות הטבע וכו'. בכדי להפיק חתונה על הים בישראל, תזדקקו למפיק אירועים מקצועי ומנוסה, כזה שכבר ערך אירועים בטבע ויודע כיצד להתנהל בכל מצב.

Kathrin Asaf wedding WEB 357

חתונה על הים בישראל- רומנטי

חתונה על הים בישראל יכולה להיות חתונה מרהיבה ביופייה, הרי אין קסם גדול ויפה יותר מחופה תחת כיפת השמיים, לרעש רחשי הגלים… הכלה מגיעה לחופה יחפה, לבושה בלבן, בעוד החברים והמשפחה נרגשים מסביב, נהנים משעות הערביים, שמפניה ביד וחגיגה גדולה בלב. זה נשמע כמו חלום, אבל זו יכולה להיות המציאות שלכם, כל עוד תעבדו עם מפיקי אירועים איכותיים, כאלו שיידעו כיצד ליצור מפיסה קטנה על החוף, פיסת גן עדן אמיתית, שתגרום לכל האורחים שלכם להישאר פעורי פה.

Kathrin Asaf wedding WEB 432

מפיקי אירועים מנוסים

בכדי לערוך חתונה על  חוף הים בישראל, יש לקחת בחשבון הרבה פרוצדורות, בשונה מחתונה באולם או מתחם מותאם אחר, חתונה על הים מאתגרת את מפיקי האירוע ומצריכה מהם לחשוב הרבה מחוץ לקופסא. יש לעבוד על השטח מספר ימים לפני, בהשטחת הקרקע, הקמת תאורה לפי הצורך, פתרונות הצללה, פינות ישיבה לאתנחתא וכן עוד מגוון עיצובים מיוחדים שיתאימו לזוג וכן למקום האירוע.

Kathrin Asaf wedding WEB 416

 

להגשים חלום

אם גם אתם כמהים לערוך הפקת חתונה מושלמת שהיא אירוע קיצי תחת כיפת השמיים, ליהנות מהרומנטיקה של חוף הים, מהבריזה ומהחגיגה המיוחדת, מומלץ ליצור עם מפיקי אירועים, לספר להם את כל החלומות שלכם, כך שיוכלו להגשים לכם לפחות אחד מהם.

Kathrin Asaf wedding WEB 370

רוצים להמשיך לשמוע עוד על חתונה על הים בישראל? צרו קשר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)