55555555555555555555
כללי

חתונת צהריים

למי זה מתאים?

חתונה היא ללא ספק אירוע מרגש, אירוע שבמהותו אמור להיות אינטימי, מחבק ואוהב. מאחר שלכל אחד יש ראייה שונה על מושג הנישואין, זה מתבטא בשוני המהותי בין אירוע לאירוע. בתור מפיקי אירועים, מזדמן לנו לחוות מגוון חתונות שונות על כל צבעי הקשת, מה שמאפשר לנו לצבור ניסיון וידע על כל סוג של חתונה ולהעניק לזוגות את המידע הכי מהימן. כזוגות שואלים אותנו, איזו חתונה יפה יותר, כזו שיחגגו מהשקיעה עד השעות הקטנות של הלילה, או חתונת צהריים, כזו שתפצח בבראנץ' משפחתי ותמשיך לקבלת שבת. למען האמת, אנחנו משיבים כי אין תשובה חד משמעית, הרי לכל אחד יש פרספקטיבה שונה, לכל זוג יש את הדברים הקטנים שעושים עבורו את ההבדל, אם זה הנוף הטבעי שניתן לראות רק בשעות היום, או אם זה ריקודי הטראנס ומשחקי האורות באטרף שנמשך אל תוך הלילה.

 

Bebke IMG 2741

אין זה מקובע, חתונת צהריים אינה מתאימה אך ורק לזוגות שאוהבים ללבוש בגדים בהירים ולרקוד יחפים, היא יכולה להתאים היטב לזוג קלאסי שמבקש ליצור חתונה מוקפדת כמו בחו"ל, כמו שאומרים לפי הספר, מה שיאפשר לאורחים ליהנות מיום מלא בחוויות ולהיות יותר רעננים. היתרון המשמעותי שיש בהפקת חתונת צהריים, הוא התאורה. במידה ומדובר ביום קיצי, בו השמש נשארת איתנו עד השעות המאוחרות של היום, אין צורך להקים תאורה, מה שיכול לחסוך לזוג הרבה כסף. בנוסף לכך, תמונות צהריים יהיו מיוחדות, השמש היא העזר הכי משמעותי לצילומים רומנטיים ומרגשים.

Bebke IMG 2144

מה מיוחד בחתונת צהריים?

חתונת צהריים ניתן להתחיל כבר בשעות הבוקר, לזמן את כל החברים הכי טובים לכמה שוטים של בוקר, יחד עם בראנץ מפנק, להתחיל את האירוע כשאתם משוחררים מעכבות, נהנים מכל רגע. אין ספק כי חתונת צהריים מרגישה בדרך כלל הרבה יותר קלילה, בדרך כלל עורכים אותה בישראל בימי שישי, כך שהחברים והמשפחה לא בהכרח יצטרכו לקחת יום חופש מהעבודה, אלא רק ממטלות הבית. לבחירת הזוג, חתונת צהריים יכולה להיות קלילה וזורמת, אך מצד שני יכולה להיות גם חתונה מאוד מסורתית, מוקפדת ומרשימה.

Bebke IMG 2411

גם אתם רוצים חתונת צהריים? צרו קשר ונדאג שזה יקרה!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)