55555555555555555555
זוגות מחו"ל, חתונה מיוחדת

יתרונות לחתונה במלון בוטיק

חתונה עם סטייל

 

כבר במשך שנים שאנחנו שומעים את המילה "בוטיק" ולא תמיד מבינים מה היא מגדירה, אך תמיד היא משתלבת במשפט כשמדובר במשהו איכותי. במשך שנים רבות הישראלים זרמו עם הנורמה, ערכו חתונות גדולות באולמות קונבנציונאליים. לשמחתנו, כבר במשך זמן רב יש התעוררות עצומה בתחום, הישראלים כבר לא נוהרים עם הזרם אלא הולכים נגדו. כיום, בישראל נערכות חתונות מיוחדות, קטנות ואינטימיות, שלא מצריכות חלל גדול, אלא קטן ואיכותי כמו במלון בוטיק. אז אתם שואלים אלו יתרונות לחתונה במלון בוטיק?

Eynat Oren 1453

 

יתרונות לחתונה במלון בוטיק- האווירה

אז ככה, האווירה! היא הרבה יותר מיוחדת וכמובן הרבה יותר אינטימית, בה תוכלו ליהנות עם חברים ומשפחה ובהחלט תוכלו לאמור לאחר מכן, כי בחתונה שלכם הכרתם את כל האורחים. עצם העובדה כי התאפשר לכם לצמצם את כמות האורחים ולבחור בלוקיישן מיוחד כמו מלון בוטיק, תוכלו לזכות באירוע הרבה יותר מהנה מהרגיל. במיוחד אם במלון יש גג אורבני מדליק שמשקיף על הנוף העירוני. אין ספק כי המיקום הוא זה שייתן את הטון לאירוע שלכם. מה שמהווה יתרונות לחתונה במלון בוטיק.

Wedding cheers

סטייל

הסטייל הוא חלק בלתי נפרד ממלונות בוטיק, בהם בדרך כלל מושקעת מחשבה יתרה לריהוט, לאביזרים ולכל מה שנלווה לכך. אם במלונות גדולים ופשוטים הכל נראה כה מרובע ומקובע, במלון בוטיק יש ייחודיות, מחשבה על הפרטים הקטנים, תוספות של אביזרים שיוצרים מראה עם קונספט, מה שמאפשר לכם לערוך חתונה עם אופי, לשלב פריטים אהובים עליכם ואפילו כאלו עם ערך סנטימנטלי. במלון בוטיק בדרך כלל יופיעו על השולחנות פרחים, שיעניקו מראה רומנטי ומאוד רך, השולחנות יתפארו במראה אלגנטי ויוקרתי, עם כלי הגשה איכותיים.

anna-nadav-1313

אוכל

נכון שאומרים שכל מי שבוחר באיכות על גבי כמות, הוא בהתאם לכך אדם איכותי, אז זה ללא ספק מתבטא גם בבחירה בין אולם לבין חתונה במלון בוטיק, חלק משמעותי מתוך יתרונות לחתונה במלון בוטיק.  אין ספק כי האוכל שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות ממנו, שם דגש על איכות ולא על כמות, אבל זה לא אומר שהם יקבלו דוגמיות! אבל מה שבטוח שהן מבחינת מראה והן מבחינת טעם, זה יהיה דומה יותר למסעדת שף מאשר לאולם אירועים פשוט. את המנות באירוע תוכלו לבחור יותר בקפידה, כי בכל זאת מדובר בכמות קטנה של אורחים, בהם תוכלו להשקיע, הרבה יותר ממה שהייתם משקיעים בכמות כפולה של אורחים.

7-2

סיכום יתרונות לחתונה במלון בוטיק

לסיכום, האווירה היא בטופ השרשרת, כי זה מה שלמעשה ייצור את ההבדל, בין חתונה איכותית לחתונה פשוטה ורגילה, כזו שלא ידברו עליה. בנוסף לאווירה, הסטייל יהיה הרבה יותר מיוחד, כזה שאפשר לראות בפינטרסט ולא בקטלוג חתונות זול ולסיום, האוכל שהוא אלמנט מנצח ומנחם, הוא יהיה בטופ של הטופ- האורחים שלכם בטוח יודו לכם. בישראל יש מלונות בוטיק מיוחדים ויוקרתיים, שיגרמו לאורחים שלכם שהגיעו ליום מפנק ומלא בחוויות חדשות.

רוצים חתונה מיוחדת?

כנסו לכאן ונדבר…

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)