55555555555555555555
חתונה מיוחדת

מארגן אירועים או מפיק אירועים?

בבקה מפיקה ומארגנת לכם חתונה מיוחדת

בכל יום נולד מארגן אירועים חדש, כזה שמאמין כי אם לא היה נוכח בזמן האירוע, הוא לא היה מתקיים, אך לא באמת כך הדבר. אצלנו ב'בבקה' לא מאמינים בטייטלים, אלא בעשייה בלתי תלויה במהות התפקיד, אנו פועלים מתוך מחשבה בלעדית על הזוג שחוגג את המאורע וכמובן על האורחים שלו.

image1

נתקלנו לא פעם ב'מארגני חתונות' שלא זזו מילימטר ממה שהתפקיד דרש מהם, שכחו להגדיל ראש והקיבעון שלהם הוא זה שמנע מהאירוע לזרום היטב. בכדי לקחת את המושכות בידיים, חשוב לאחוז בשתיהן ולא לסמוך על צוות מחברה אחרת שישלים את החסר. לדעתנו הפקת אירועים אמורה לכלול הן מפיק אירועים מאחורי הקלעים והן מארגן אירועים ביום האירוע, בו יוצא לפועל כל התהליך שקרם עור וגידים שיוצר את התמונה הגדולה.

b-195-1024x683

אם אתם כאן, אתם לבטח שואלים לעצתנו עבור מארגן אירועים….

אז אנחנו ממליצים להימנע מהתנהלות מול מפיק אירועים ומארגן אירועים בנפרד, אלא לשכור שירותים מחברה מקצועית שעושה את הכול יחד. אומנם מפיק האירועים יכול לסכם בנקודות את כל מה שהולך לקרות באירוע עבור מארגן אירועים, אך אין ספק כי יהיה ניתן לראות את ההבדל, במידה והמפיק יארגן את האירוע וגם יהיה נוכח בו.

חתונה מיוחדת

הפקת אירוע מתחילה מהיום בו הזוג החליט שהוא רוצה לנצור את אהבתו באמצעות חברה להפקת אירועים, באותו רגע הזוג מפקיד את הערב המרגש בחייו, בידיה של החברה הזו, מה שמחייב אותה  לעשות הכול בכדי שהאירוע הזה יהיה מוצלח והזוג יהיה שליו ורגוע בידיעה כי הוא בידיים טובות.

חתונה מיוחדת

עבור בבקה ההפקה והארגון משלימים אחד את השנייה, הרי לא יהיה ניתן לוותר על אחד מהם, הלא ההפקה מצריכה הקמה לתחייה של רעיונות ומחשבות, תהליך ארוך שמצריך הרבה יצירתיות וקריאטיב, זה בעצם מה שבונה את החתונה עצמה שלב אחרי שלב. הרעיונות יוצרים את המיתוג של כל אירוע, את העיצוב, את האובייקטים הפיזיים כמו בר צבעוני, לוח מלא בקליפרים שיוצרים מילה,

חתונה מיוחדת

פלקטים מעוצבים, לוח של תקליטורים ישנים, אדניות תלויות על חבלים, קיר עם סקייטבורדים, דחליל עם חולצה המשמש כספר ברכות, תווית שם לבקבוק שתיה, חבקן מאויר לסכו"ם, לוח תמונות ייחודי, אגרטלים עם טאצ' אישי ועוד אינספור רעיונות שהפכו לפריט מוחשי, מהפרט הקטן ביותר ועד הפרט הגדול. אין ספק כי מי שעמל על כל הפרטים הללו הוא זה שצריך לארגן את האירוע, להציג את הסיפור שהתהווה בתהליך ארוך שהתגבש לחתונה מיוחדת ושונה מהשאר.

חתונת וינטג'

אז אם אתם לא מחפשים חתונה שדומה לכל השאר, אלא חתונה מיוחדת, כנראה שיש לנו על מה לדבר.

ליצירת קשר

לכתבות נוספות

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)