55555555555555555555
חתונה מיוחדת

מעצבים חתונה מיוחדת

עיצוב חתונה מיוחדת מחוויות

לא בכולם זה נוגע, הטאצ' האישי והקסם הזה שגורם להם להביט אחרת על העולם, ליצור מכל פרט קטן, את הדברים המופלאים ביותר, אפילו מהעלים שנשרו מהעץ. לבבקה יש את זה, הם עושים את זה בכל אירוע עליו הם חותמים את שמם, הם מעצבים חתונה מיוחדת באמצעות רעיונות מקוריים, יצירתיות בלתי נדלית, של חוויות שהעריכו במשך החיים והפכו את האהבה שלהם למקצוע. ככה עושים חתונות, מתוך הבטן, מתוך היצר הזה שלא שקט אף פעם.

חתונה מיוחדת

עיצוב חתונה מיוחדת זה לא קל, כי כיום כל החתונות מיוחדות, בעיני כל חתן וכלה שרוצים לערוך את משתה חייהם, החתונה שלהם היא המיוחדת ביותר. מיוחדת זה לא אומר מספר אטרקציות גדול או אורח מוכר על הבמה, אלא האופן בו בבקה מצליחים להביע את הרגש ואת האופי של בעלי האירוע, על המעטפות, על סידור הישיבה, על עיצוב הבר, על התאורה, על השלטים הרנדומליים, על המוסיקה, על הצבעים, על החופה ואפילו על האוכל שעל הצלחת.

חתונה מיוחדתחתונה מיוחדת56

אז איך מעצבים חתונה מיוחדת?

עיצוב חתונה מיוחדת זה לא משהו שמצריך מהחתן והכלה להיות עשירים בכסף, אלא אך ורק עשירים בחוויות, כי הן אלו שידגישו את הפרטים המיוחדים בחתונה, על פיהן היא תהיה מעוצבת. בין אם הזוג אוהב לטייל בעולם, בין אם הוא בילה שנים ארוכות בהודו, בין אם הזוג אוהב להחליק על סקטבורד או לצלול בים, בין אם הזוג נוהג לבלות הרבה בכרמים וביקבי יין או בין אם הוא פשוט אוהב את הטבע. בבקה עורכים חתונה מעוצבת על פי התקציב שלכם, בעזרת האישיות שלכם והאופי הייחודי, כך נבנית החתונה המיוחדת ביותר וללא ספק גם המרגשת ביותר. הצוות של בבקה נהנה ליצור עבור כל זוג בכל פעם משהו חדש לגמרי, הרי כמו שאף אחד מאיתנו לא דומה לאף אחד ולכל אחד האופי שלו, גם החתונות של בבקה, שונות ומיוחדות, כל אחת תפורה באופן מדויק למידות של הזוג.

חתונה מיוחדת

בואו להתרגש מחדש, בואו לחוות את הרגע, בואו להיות אתם, בלי מסכות, רק חוויות ישנות וחדשות!

להתחתן עם בבקה?

צור קשר עכשיו!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)