55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה

10 סיבות לעשות חתונה קטנה

אנו רואים שחתונות קטנות מתחילות לתפוס תאוצה בזמן האחרון, ולכן ריכזנו עבורכם 10 סיבות לערוך חתונה קטנה

1 . תקבלו הזדמנות לחגוג את אחד הימים הגדולים ביותר בחייכם מוקפים באנשים שאוהבים אתכם. זוגות רבים שלנו, אמרו כמעט כולם שזה אחד הדברים הטובים ביותר בקיום חתונה קטנה.

2 . תוכלו להרגיש רגועים יותר ביום החתונה שלכם. מכיוון שתהיו מוקפים בחברים ובני משפחה, תרגישו יותר בבית עם האורחים שלכם. החתונה שלכם תרגיש יותר כמו חגיגה עם חברים ובני משפחה מלוכדים מאשר הפקה מסחרית.

3 . אם אתם רוצים להוציא סכום כולל מוגבל. אתם תוכלו לחסוך על ידי קיום חתונה קטנה, מה שאומר שלא תצטרכו לעבור את תקציב החתונה הכולל שלך.

4. אתם יכולים לבזבז על עיצוב. ישנם זוגות שבוחרים רשימת אורחים קטנה לא בהכרח בגלל שהתקציבים שלהם קטנים, אלא בגלל שהם יכולים להסיר את כל המעצורים ולקיים חתונה באמת מפוארת. אתם מקבלים יותר "וואו" בהשקעה קטנה יותר בחתונה קטנה. כאשר יש פחות אורחים, תוכלו לבזבז על הדברים שבאמת חשוב לכם.

5. יותר אפשרויות בבחירת מקום, מכוון שלא תזדקקו למרחב גדול על מנת להכיל את האורחים שלכם, רבים ממקומות החתונה הקטנים יהיו פתוחים בפניכם. רשימת אורחים קטנה יותר פירושה יותר אפשרויות למקום יצירתי כגון צימרים, מוזיאונים, גלריות לאמנות, וילות וחצרות.

5 (1)

6 . יותר חופש להתאמה אישית של החתונה לטעם שלכם. חתונה קטנה נותנת לכם את ההזדמנות לשחרר את היצירתיות שלכם ולהפוך את החתונה הייחודית להשתקפות של שניכם.

7 . אתם יכולים לבלות זמן עם האורחים שלכם. כמה חתונות גרמו לכם להרגיש כמו זר שממלא חובה חברתית? חתונות קטנות הן לא כאלה. כאשר רשימת האורחים קטנה, החתן והכלה יכולים לבלות עם כל אחד מהאורחים שלהם, מה שעוזר לאורחים להרגיש רצויים.

8. אתם יכולים לגרום לאורחים שלכם להרגיש בבית (אפרופו – קיראו על הפקת חתונה בבית). מכיוון שתוכלו להשקיע לפחות קצת זמן עם האורחים שלכם, הם ירגישו יותר בבית בחתונה שלכם. כמו כן, כאשר רשימת האורחים קטנה, לאורחים תהיה הזדמנות טובה יותר להתערבב עם אחרים. רוב הסיכויים הם שרבים מהאורחים שלכם יכירו אחד את השני.

9. תוכלו לשתף את האורחים שלכם. חתונה קטנה תיתן את ההזדמנות לערב את האהובים עליכם ביום המיוחד הזה. כמו כן, הרבה יותר קל להכין חתונה באופן עצמאי עם רשימת אורחים קצרה מ75.

10. תוכלו לקבל חתונה שאנשים יזכרו. בגלל שהחתונה שלכם לא תהיה טיפוסית – מהסוג שהאורחים שלכם היו בה שוב ושוב – קיים סיכוי גבוה יותר שיזכרו אותה.

צפו בגלריית החתונות שלנו

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)