55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בטבע: 10 דברים שכדאי לדעת

הפקת חתונה בטבע - אירוע בלתי נשכח!

חתונה בטבע יכולה להיות מדהימה לחלוטין, אבל תהליך התכנון עשוי להיות די מלחיץ. יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג ולחשוב להם: החל ממזג האוויר, בעלי חיים שעשויים לצוץ מכל פינה ועד לעניין השירותים. אם אתם שוקלים להיות מקוריים ולערוך חתונה בטבע, הנה 15 דרכים שיעזרו לכם להעביר את האירוע בצורה חלקה:

חתונה בטבע

  1. חוקים והיתרים: וודאו איזה חוקים יחולו עליכם ואיזה היתרים תצטרכו לפני שאתם מתכננים משהו. להתחתן בפארק שליד בית ילדותכם יכול להישמע כמו הרעיון הכי טוב בעולם, אבל ייתכן שלפארק המתוכנן יש מגבלות כאלה ואחרות שאתם לא יודעים עליהם, ולכן מומלץ לבדוק זאת מראש.
  2. וודאו שנוח לאורחים שלכם: חתונה בטבע גורמת לחשוב מחדש על דבר שבדרך כלל מובן מאליו כמו "נוחיות". עליכם להפוך את נוחיותם של האורחים שלכם לעדיפות עליונה על ידי כך שתוודאו שהאתר שבו יתקיים האירוע יהיה מאובזר היטב עם דברים כמו מאווררים בקיץ או גופי חימום בחורף, דרכים מוארות לשירותים, משקאות מרעננים לא אלכוהוליים ונרות שמן. הכינו תכנית לקניית או השכרת פריטים שאין באפשרות האולם לספק – מוקדם ככל האפשר.
  3. התכוננו למזג האוויר: ארגנו אביזרים התואמים את מזג האוויר, כדאי שאף אחד חלילה לא יסבול באירוע שלכם: כפפות, צעיפים אם צריך, ומטריות נחמדות (וחזקות!). דאגו שמישהו יהיה אחראי להביא פריטים אלו ליום החתונה.
  4. התכסו: וודאו כי יש לכם ז'קט או סוג של כיסוי אחר ללבוש למקרה שיהיה קר בזמן הטקס או קבלת האורחים.
  5. צילום: צילום הוא אחד הדברים החשובים ביותר החתונה. הזיכרונות אמנם נשארים אבל התמונות זה אחד הדברים המוחשיים ביותר שישארו לכם לאחר טקס החתונה. דברו עם צלם חתונתכם על איפה תהיה השמש בזמן הטקס, על מנת שתוכלו לתכנן אותו ואת סידור מקומות הישיבה בהתאם. הדבר האחרון שתרצו הוא תצלומים חשוכים מדי או כאלה שבהם אתם נאלצים למצמץ בגלל השמש.צילום של חתונת טבע
  6. קרם הגנה: מצאו מישהו שיהיה אחראי על סיפוק קרם הגנה לאורך היום על מנת לעזור לאורחים שלכם להימנע מהישרפות.
  7. חסינות מפני הרוח: בטבע, כידוע, רוח עלולה להיות מטרד. לכן מומלץ לוודא כי כל התפאורה יכולה לעמוד אל מול רוחות חזקות.
  8. נראות ושמע: וודאו שכולם יוכלו לשמוע אתכם. אף אחד לא ייהנה מלהתאמץ לשמוע את שבועתכם או את הרמת הכוסית. בהתחשב בכמה פתוח ו/או עמוס השטח שלכם, יכול להיות שתצטרכו להשכיר מישהו שיתקין ציוד הגברה במקום.
  9. נעליים: ההזמנה שלכם היא בין היתר מקום מצוין לפרסם בו מידע לגבי איזה סוג נעליים כדאי לאורחי החתונה ללבוש. משהו פשוט כמו "השושבינות נועלות עקבי רוקי על מנת שיוכלו ללכת בגן ללא בעיות!" יוריד את הלחץ מהאורחים שלכם (וגם יחסוך מכם אסמסים של הרגע האחרון) במהלך שבוע החתונה.
  10. לכל הגילאים: תכננו את החתוהב בטבע תוך שאתם חושבים גם על האורחים המאוד מבוגרים והמאוד צעירים שיבואו. לדוגמה: אם תהיה הרבה הליכה ממגרש החניה אל קרחת היער היכן שהטקס יתקיים, ציינו זאת בהזמנה (או שתתקשרו לדודות ולסבתות מראש).
תתחברו לטבע

תתחברו לטבע

רוצים רעיונות לחתונה בטבע? ליחצו כאן >>

ואם ארגון חתונה בטבע נשמע קצת מבהיל וגדול עליכם, אל דאגה! תמיד ניתן להיעזר במארגן חתונות מנוסה שיעשה לכם את החיים הרבה, אבל הרבה יותר קלים! לנו בבבקה יש שנים רבות של נסיון בהפקת חתונות מכל הסוגים. לכן, אם אתם רוצים לחסוך הרבה כאבי ראש וגם כסף בסופו של דבר – פנו אלינו ונקבע פגישה ידידותית בלי התחייבות, הקפה עלינו!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)