55555555555555555555
הפקת חתונה

לארגן חתונה בחודשיים – הכיצד?

ספונטניים או לחוצים בזמן? אנחנו נעזור לכם לתכנן חתונה בחודשיים!

התארסתם? מזל טוב! ברוכים הבאים לפרק הבא בזוגיות שלכם – ארגון החתונה. אצל כל זוג מאורס וטרי עולה השאלה: "מאיפה מתחילים?" הרי יש כל כך הרבה דברים לתכנן, לשריין ולהספיק: להכין רשימת מוזמנים, לסגור לוקיישן, צלם ודי-ג'יי, למצוא את ה-שמלה ולבחור את שיר הכניסה לחופה.

לנוחיותכם, צירפנו מדריכים מפורטים לכמה מן הנ"ל:

לחלק מהזוגות ארגון האירוע הגדול, מרגיש כמו רצף משימות מתישות והם משווים את ארגון החתונה לג'וב לא מהנה בעליל. לחלק ארגון החתונה מרגיש כמו עלייה על רכבת הרים שמעלה את האדרנלין הזוגי, וההתרגשות מיד סוחפת אותם להתחיל בעשייה.

חתונה ספונטנית בחודשיים

ארבעה חודשים זה הזמן הממוצע בישראל בו זוגות מארגנים חתונה. בשנים האחרונות עולה מספר הזוגות שמקצרים את פרק הזמן הזה והם נהנים מהסטאטוס 'מאורסים' בין חודש לחודשיים בלבד. רבים מהזוגות שבוחרים לארגן את חתונתם בתקופה קצרה, נעזרים בשירותיהם של מפיקי אירועים מיומנים ומנוסים בתחום, שינווטו עבורם את ההכנות ביעילות, חיסכון תוך שמירה על השפיות והאהבה.

3 יתרונות בולטים בארגון חתונה תוך חודשיים:

  • חתונת בזק שמארגנים תוך חודש-חודשיים בדרך כלל עשויה להוזיל משמעותית את המחירים (בין 15%-30%). בעלי אולם וספקים ישמחו שהתאריכים שנותרו להם פנויים, ייסגרו ולטובתכם עומד יתרון המו"מ על המחירים. ב-BEBKE נערוך עבורכם את כל הבדיקות והחיפושים אחר הספקים המתאימים לכם הן מבחינתם רצונותיכם והן מבחינת תקציב, ונחסוך לכם זמן יקר.
  • ארגון חתונה בחודשיים, או בתקופה קצרה יחסית, לכם את הצפות המידע, התלבטויות, וויכוחים והיסחפות אחר אינספור פיתויים שקיימים בתעשיית החתונות שלאו דווקא הכרחיים לכם. כשהזמן קצר והמלאכה מרובה, תהיו חייבים להיות ממוקדים ולעשות החלטות מדויקות. מפיק חתונות מנוסה יוכל לסייע לכם לדייק את הבחירות שלכם בהתאם לצרכים שלכם. בדרך זו, חגיגת החתונה שלכם תשקף באופן מדויק את אופייכם, רצונותיכם וטעמכם.

  • לאלו שסובלים מהמחשבה על אינספור המשימות המצפות, החלטה על פרק זמן קצוב מראש של עד חודשיים לארגון החתונה ושיתוף פעולה עם מפיק חתונות שיתקתק עבורכם את כל העניינים המורכבים, יתרמו להפיכת החוויה סביב האירוע לחיובית ומהנה יותר. תמיד תוכלו להירגע מהידיעה שבעוד חודשיים אתם כבר אחרי כל זה, נרגעים בחוף אקזוטי וחלומי.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)