55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב והפקת אירועים

טרנדים של חתונות לשנת 2016

מה צפוי לנו בעונת החתונות הקרובה?

אם אתם אנשים אשר מרבים ללכת לאירועים, אתם וודאי שמתם לב כי מחל לו לאיטו שינוי בכל הנוגע לעיצוב הכולל של כל אירוע, ובייחוד בחתונות.

כל זוג שעומד לפני חתונה מחפש אחר הפקת אירוע שתותיר את האורחים עם תובנות חדשות בכל הנוגע לאיכות אותה ניתן להשיג באירוע שלרוב הינו די רפטטיבי. הדרך להשגת החתונה המושלמת מצריכה ידע רב בכל הנוגע לטרנדים הקיימים ולאלה שבדיוק זה הרגע החלו להראות סימנים בתור הטרנדים העיקריים לשנה הקרובה.

מה כבר צריך על מנת שאתם והאורחים שלכם תיהנו מחתונה מושלמת ובעלת קווים יצירתיים לכל אורכה ורוחבה, החל מהבגדים שתלבשו לאירוע ועד למנות אשר יוגשו בה? מילת המפתח עבור החתונות של שנת 2016 הינה מקוריות, או ליתר דיוק חזרה אל המקור.

הבגדים יזכירו אלמנטים מכמה עשורים אחורנית, והעיצוב יהיה בעל אמירה אמיתית בעזרת שימוש נכון באלמנטים שיזכירו את החמימות של הבית עם יוקרה של אולם אירועים. הכינו עצמכם לטרנדים העיקריים של חתונות ב- 2016!

דברו  אל האורחים בפרחים

פרחים לחתונה

אם חשבתם שהאלמנט של הפרחים הולך להיעלם בעונת החתונות שמתקרבת אלינו בסערה באביב 2016, צפו להפתעה מרעננת. סידורי השולחנות פחות ישימו דגש על זרי ענק והעיצוב יהיה יותר מינימליסטי אך עדיין כזה שידגיש כי מדובר בחתונה בעזרת סידור אלגנטי של פרחים שנבחרו בקפידה ומונחים בכלי בעיצוב מקורי. תשכחו מוואזות ופמוטי ענק! כל כלי יכול לשמש בתור מעמד לפרחים ונרות כאשר האמירה העיקרית הינה השקעה ביצירתיות ומעוף ללא הגבלה.

ומה לגבי הפתעה מעניינת עבור האורחים, מלבד עיצוב יוצא דופן של מרכזי שולחן? היכונו לעוד פרחים. הצבה של שוזרת פרחים בכניסה אל גן האירועים שתברך את כולם לשלום ותציע מגוון רחב של שזירות שישמשו בתור מתנה נהדרת לכל אורח שירצה לקשט את עצמו עם הדבר הכי נכון והכי טבעי – פרחים. כל אחד לפי טעמו האישי.

אוכל בחתונה

להאכיל את האורחים

באירועים האחרונים מנסים להרשים את כל הסועדים בחתונה עם מנות גורמה בסגנון השולט כעת, אבל הדבר הכי טרנדי שאתם יכולים לעשות עבור החתונה שלכם לקראת השנה הבאה הוא יצירה של דוכני אוכל יוצאי דופן.

למה הכוונה? לא עוד פינה אסייתית, פינה עם טאבון ופינה של בשר על האש. הזמינו את הדבר האמיתי אליכם לאירוע ובחרו כמה ספקים של מזון המוכרים לכולם ומספקים גם קייטרינג לאירועים, והציבו כמה דוכני אוכל כאלה עבור קבלת הפנים וגם לאחר מכן, עבור הארוחה המרכזית. האורחים שלכם יהיו לבטח מופתעים מרמת האוכל וההשקעה בהבאה של כמה ספקים לאירוע אחד על מנת שייהנו מאוכל כפי שהוא באמת צריך להיות ומוכן על ידי שפים שמתמחים בכל סוג של מטבח שבחרתם להביא לחתונה.

ביגוד לחתן ולכלה

אם נדמה לכם כי אתם מרגישים כאילו חלה חזרה בזמן אל עבר שנות השבעים בכל הנוגע לביגוד של החתן והכלה, אתם בהחלט לא טועים. בעולם האופנה הכללי וגם בעונת החתונות של 2016 החלו להיראות ניצנים של עיצובים עם פרנזים ובדים נשפכים אשר מזכירים את ילדי הפרחים. ואם בפרחים עסקינן, שימו לב כי כלות רבות הולכות לעטות את הזר המסורתי על הראש, גם נוח וגם רומנטי.

עיצוב האירוע בחתונות 2016

כאן באמת הולך לחול מהפך של ממש. כל אלה שאוהבים להימנות על הזוגות שקובעים את הטון האופנתי לתחילת עונת החתונות לא יפספסו את ההזדמנות לערוך את האירוע בצורה נוסטלגית עם כלים של פעם, שלטים מעץ וריהוט כבד. המיתוג של החתונה יפרח לו מכל פינה, כאשר יונחו כל מיני פריטים בעלי תמונה של בני הזוג, ראשי התיבות שלהם יופיעו אפילו על גבי המפות והמפיות שיונחו בקפידה על גבי כל שולחן באירוע. אם כן עיצוב מודרני אאוט, ועיצוב נוסטלגי בהחלט אין.

לסיכום, ניתן לומר כי אנו מתקדמים אל עבר שנת 2016 אך הולכים לראות טרנדים שמכילים אלמנטים בולטים משנות השבעים והשישים, שיהפכו את החתונות לאיוונט של ממש עם שלל של חידושים מרעננים.

לקונספטים נוספים של חתונות:

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)