55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בטבע שלכם

מה היא חתונת טבע עבורכם

כל אחד מאתנו רואה את הטבע באופן שונה, לכן לחלקנו משמעות חתונה בטבע היא לערוך אותה בין עצי פרי, אך לאחרים המשמעות היא לערוך אותה במפעל נטוש ללא גגות, בין השמיים לבין הארץ. בסופו של דבר הכול מתבטא בחוויות שאנחנו רוצים לייצר לעצמנו ובמסר שנרצה להעביר תוך כדי האירוע. אין ספק בכלל כי זה הולך להיות אירוע מהנה שיתחיל עם כוס סנגרייה צוננת וטעמים מפנקים לחך. כל אורח יקבל פתק הושבה חי במיוחד, כי בתוכו יופיעו זרעי תבלינים או פרחים להזרעה בבית, מה שיגרום לאורחים לציפייה בריאה. בטבע, התנהגו בטבעיות, לכן כדאי לשכוח ממוסכמות ואילוצים, את ההליכה לחופה תעשו בסגנון חופשי, תזמרו שיר אהוב יחד עם האורחים ותיהנו מטקס בו אתם מרגישים אתם.

לוקיישן לא קונבנציונאלי

מלבד היותה מרגשת, חתונה מסמלת התחלות חדשות בחיים ולשם כך חשוב להתחיל אותן ברגל ימין. כמה רגעים לפני שאתם צועדים בשביל יד ביד, בחרו את הלוקיישן בו אתם מרגישים הכי טבעי שיש, גם אם מדובר במקום פחות קונבנציונאלי כמו מטע משפחתי. המיקום צריך לעמוד בציפיותיכם, אך יחד עם זאת, המפיק המקצועי שלכם יוודא כי הלוקיישן מאפשר דרכי גישה נוחות, שטח ראוי להקמת אירוע, חניה וכן אישורים מנהליים. חתונה בטבע זו אופציה קסומה ונהדרת, מה שמצריך ניצול נכון של הטבע בעזרת תכנון של בעלי ניסיון, בבחירת תאורה פרקטית, עיצוב שמח שמשתלב עם הטבע, אטרקציות מהנות ואוכל איכותי ומעניין.

Collages4

לרקוד את האהבה

במהלך האירוע, מוסיקה הינדית ברקע, העצים מקושטים בדגלונים צבעוניים ונורות עגולות, האדמה מרוצפת בשטיחים פרסיים, על כל שולחן אגרטל בסגנון שונה ובתוכו צמחייה ירוקה ופרחים טריים. מסביב לשולחנות מפוזרות פינות ישיבה בסגנון בדואי, לאתנחתא ולהנאה צרופה מהשלווה של הטבע. אחרי שתרפדו יחד עם האורחים את הקיבה, תוכלו לרקוד את האהבה שלכם תחת השמיים הפתוחים, מול האנשים הקרובים לכם ויחד לזכות בחוויות וברגעים הכי טובים בחיים ואם תשכילו בבחירת הצלמים, תוכלו גם ליצור מהם אלבום תמונות מקסים.

IMG_8274

תנו לטבע האמתי שלכם להוביל ותנו לנו להיות חלק מהנוף, לפרטים לחצו כאן

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)