55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בנוף כפרי

אירוח אישי בחתונה במושב

 

בוקר. קפה שחור מבעבע על האש, השמש בחוץ מחייכת, יום מושלם לחגוג את האהבה שלכם בנוף הכפרי.

רגע אחד לפני, תחשבו איפה הייתם רוצים שהכול יתחיל- חתונה במושב, להתחיל את החיים בתוך תמונה ציורית, ליהנות מהשלווה הפסטורלית ולהעניק אותה גם לקרובים שלכם.

אירוח אישי בחתונה במושב

החלום של כולנו הוא ליצור אירוע אישי, באופן שיהיה הכי קרוב לאירוח ביתי מפנק, שיפיח תחושה קסומה אצל האורחים, בדיוק כפי שהייתם מארחים בבית הפרטי שלכם. ככל שהאופי של בני הזוג יבלוט באלמנטים של האירוע, כך הוא יהיה מרגש יותר, אישי וכנה. בחירת הלוקיישן מהווה צעד משמעותי וברוב המקרים היא זו שתכריע את האווירה שתשתלט באירוע. בין אם התמזל מזלכם להתגורר במושב פסטורלי ובין אם לא, בעזרת צוות מפיקים מקצועי, תוכלו ליצור חתונה כפרית בטבע בין עצי הזית, מטעי התפוזים ושדה החמניות.

חתונה מגניבה

אלמנטים מהבית הפרטי

בכדי להעניק לעיצוב מראה חם וביתי, מומלץ להשתמש באלמנטים אישיים שלכם מהבית, כאלו שיוכלו לספר עליכם סיפור אישי ולהטביע חותם שלכם בתוך החתונה. האלמנטים הללו יכולים להיות כלים מיוחדים שהיו שייכים למספר דורות אחורה, בדים ישנים עם ערך סנטימנטלי, וואזות וצנצנות ריבה של סבתא, הפטיפון של סבא או כל פריט אחר שמצייר לכם דמויות אהובות מהחיים.

הזמנה לחתונה

החתונה שלכם היא מי שאתם

הפשטות משחקת תפקיד במיוחד באירועים מרגשים כמו בחתונה במושב, בה הזוג מעוניין לחשוף את עצמו, בלי מסכות או הצגות, זמן מושלם להתחבר אל הטבע החל מסידורי הישיבה בחופה, כשכל האורחים ישובים על מחצלות בטבעיות מושלמת, ללא מעצורים של רשמיות. משם והלאה האירוע מתחמם עם בירה מקומית, פרחים טריים שנקטפו בבוקר על השולחנות, כובעי קש וסלסלת פיקניק לכל אורח, פתקי אהבה מצוירים, מוסיקה קצבית ונינוחה ואוכל איכותי עם טעם ביתי. אין ספק כי אתם המקור ליצירת החוויות החדשות בחיים שלכם, אתם אלו שתבחרו כיצד להתחיל את האירוע וכיצד לסיימו.

תרקדו תתחבקו תתנשקו תחייכו תאהבו ותיהנו מכל רגע קט ביום הזה, כי הוא רק שלכם!רחבת ריקודים

גם אתם רוצים להתאהב בחתונה במושב? אנחנו בעד! לחצו כאן לפרטים נוספים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)