55555555555555555555
הפקת חתונה

קיץ חורף סתיו אביב – מתי מתחתנים?

פתחו יומנים והפנימו את הכתבה הבאה

 

אחת הדילמות הפופולאריות של זוגות רבים מתבטאת בבחירת הלוקיישן ובהתאם לכך, גם בבחירת העיתוי הנכון. ההתלבטות היא בדרך כלל בין עריכת החתונה בין כותלי מבנה סגור לבין עריכתה במרחב הפתוח, תחת השמיים, בסביבה הטבעית. אומנם חודשי הקיץ מצביעים על פתיחתה של עונת החתונות, אך בשנים האחרונות החורף מככב ונראה כי זוגות רבים מעדיפים את הגשם הרומנטי, מאשר את הגשם שנוטף לנו על העור בימי הקיץ החמים, אך מה קורה שהאופציה היחידה היא חתונה בחוץ? אין ספק כי התקופות הנוחות והנעימות ביותר הן האביב או הסתיו, כשהגשם הוא לא אופציה ומזג האוויר הוא כמו משב רוח רענן, מה שמאפשר חתונה בגן, בים, במושב, במדבר, ביער או בחצר של ההורים. אך יחד עם זאת, חתונות בין האביב לבין הסתיו הן חתונות יקרות יותר, בהתחשב בעלויות השכרת המקום, קייטרינג וכן כל שאר הספקים- שמרשים לעצמם להעלות את הרף בתקופות כה מבוקשות.

-711

חתונה צבעונית בקיץ

אומנם הקיץ זו התקופה העמוסה ביותר בעולם החתונות, אך בהתחשב באקלים הישראלי ובחום הקיצי שהוא מביא עמו, חתונת חוץ בקיץ מהווה לעיתים סיכון לכמות גדולה של אורחים שינשרו באמצע האירוע. אממה, כל עוד מתכננים חתונת קיץ באופן מקצועי בסיוע של בעלי ניסיון, זו יכולה להיות חתונה צבעונית, קלילה, מרגשת ומאוד מהנה! אף אחד לא יכול לקחת מהקיץ את שמחת החיים שלו, מה שמבטיח חגיגה גדולה של טבע, הרבה אלכוהול, לימונדה צוננת, אבטיח, מוסיקת רגאיי עם משב רוח נעים ואווירה רגועה על הקרקע.

bebke-design-by-kudrik-web

איך לרענן את האורחים?

בכדי לסייע למזג האוויר למנוע מהאורחים להזיע, הצטיידו בפתרונות הצללה פונקציונאליים, כמו שמשיות קיציות, כובעי קש עם סטייל, מניפות אלגנטיות עם כמה מילים כתובות מהזוג, משקפי שמש, אזורי ישיבה תחת עץ רענן, יריעות בד צבעוניות שיוסיפו אווירה, פרחים רעננים וכמובן ניתן להוסיף אלמנטים מצננים, כמו מיני מאוורר לכל אורח, מזגן נייד מול רחבת הריקודים, ספרינקלרים שיתיזו מידי פעם טיפות מים ומלצר שיסתובב בין האורחים עם כוסות סנגרייה מרעננות במיוחד. אין ספק כי אם רוצים אין זו הגדה וכי אם הזוג חולם אפילו על חתונת חורף בחוץ, הוא יקבל אותה והיא אפילו תהיה מאוד מוצלחת. לכל בעיה יש פתרון ובאמצעות תכנון נכון ומוקפד, גם אתם וגם האורחים שלכם ייהנו מהחתונה, לא משנה באיזה תאריך בשנה.

אירוע זולה

כבר בחרתם תאריך לחתונה? צרו קשר ונסייע לכם בבחירה המושלמת! ובתפירת החתונה עליה תמיד חלמתם

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)