55555555555555555555
הפקת חתונה

ארגון חתונה – לא מה שחשבתם!

אתם תשבו בשקט, אנחנו נארגן!

פרחים שמוטים על הרצפה, בד החופה לא מהודק, המפיות עפות מהשולחנות, כרטיסי ההושבה מובילים 20 אורחים לשולחן של עשרה, הקייטרינג מאחר, הדי.ג'יי שרף את הרמקולים והשירותים הניידים מקולקלים! ייתכן שכך אתם מדמיינים את החתונה שלכם? כאסון אחד גדול? הסרט הנע הזה אכן יכול להתרחש, אך לא אצלנו!

BEBKE (11)

אפשר לדבר עם מנהל?!

אצלנו בבבקה שמים דגש גדול על תכנון והפקת החתונה, אך לא ממעיטים בערך העליון של ניהול החתונה. אין ספק כי מדובר בקטר שמוביל את הרכבת ובלעדיו לא תוכל להתקיים החגיגה הגדולה. אנחנו עמלים חודשים רבים בבחירת הספקים הטובים ביותר, בהכנת האלמנטים שיקשטו את האירוע ובהיגוי קונספט מושלם שיתאים כמו כפפה ליד לזוג המתחתן….אך כל זה יכול להיזרק לפח, לולא הצוות שלנו היה ממשיך לאחוז במושכות במהלך החתונה עצמה.

BEBKE (75)

קרקע דשנה עבור החתונה שלכם

ניהול החתונה מתבטא בכל הפרטים הקטנים והגדולים, שיחד יוצרים את האירוע עליו חלמתם, מה שלבטח ירגיע אתכם מכל הסיוטים. אתם צריכים להשתחרר מכל העול ומכל הדאגה, להתעורר בבוקר ולהתחיל יום שמח, שימשיך במפגש מהנה עם חברים ובני משפחה וייצור הרבה זיכרונות נעימים. אנחנו כבר נדאג שהקרקע תהיה מוכנה לקראתכם; נמקם את השולחנות, הכיסאות, הספות וכל פריטי הנוי, נשגיח על הקמת התאורה, נוודא שכל הספקים הגיעו, נצביע עבורם על כל המיקומים המדויקים, נערוך את השולחנות, נשזור את הפרחים, נדאג להביא אתנו את כל האישורים הרצויים, נמקם את הגנרטורים באזור מרוחק מהאורחים, נעקוב אחר עבודתם של הספקים השונים, ניישר כל קפל, נניח כל כוס בדיוק במקום, נתלה את השלטים, נמתין בקוצר רוח לאורחים מול פתקי ההושבה וקנקן לימונדה צונן וכל זה עוד לפני שהספקתם להגיע!

BEBKE (30)

ואקשן!

כשהאקשן האמתי מתחיל עמו גם מתחיל התפקיד הקשה ביותר שלנו וגם המהנה ביותר, לדאוג שהחתונה שלכם תהיה מושלמת! זאת אנחנו עושים באמצעות צוות אדיר שעוקב אחר כל התרחשות, מקדים תרופה לכל מכה ותמיד נמצא שם עבורכם.

24

ההצלחה של החתונה שלכם היא גם הסיפוק שלנו, זו הדרך שלנו להבין כי עשינו משהו טוב. בסיום האירוע כשהאורות מתחילים לעמעם, אנחנו מבינים איזו אנרגיה ואיזה אדרנלין כל חתונה מעניקה לנו- מה שמאפשר לנו לקרוא לזה אהבה גדולה ולא עבודה!

עיצוב חתונה כפרית

מעוניינים לבלות את היום בתוך חתונת החלומות שלכם? צרו קשר!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)