55555555555555555555
הפקת חתונה

ארבע לוקיישנים שווים להתחתן בהם בישראל

רוצים להתחתן במקום שווה ולא שגרתי? אנחנו כאן כדי לעזור...

זוגות רבים המעוניינים לארגן חתונה מיוחדת רוצים לעשות זאת במקום מיוחד – כי הרי תכנון חתונה ייחודית מתחיל בראשית בלוקיישן של האירוע הקובע את הקונספט של החתונה, את הטון ואת עיצוב והאופי של האירוע שלכם.

בארץ מלבד אולמות האירועים הרגילים הנמצאים כיום בכל מקום, אילו מקומות ייחודים ושווים במיוחד תוכלו למצוא לחתונה? מצאנו עבורכם כמה רעיונות מעולים.

חתונה בכרמים

חתונה בכרמים

להתחתן בטבע זהו אחד הטרנדים החזקים של השנים האחרונות, שבדרך כלל הולך ביחד עם חתונת שישי בצהריים. הכרם הוא מקום מדהים בו צומחים ענבים, והוא מסודר באופן טבעי כמקום מעוצב, בין אם מדובר על צילומים, מקום לריקודים לאכילה ולאירוע מושלם.

חתונה בכרם נעשית בדרך כלל שהכרם נמצא ברקע, וכל החתונה נעשית בשטח פתוח שהשולחנות, שבדרך כלל מוסדרים בשורות נמצאים באותו שטח פתוח, רחבת הריקודים, אם ישנה, נמצאת גם באותו שטח והיא בדרך כלל רחבה טבעית הנמצאת על מישור נקי מאבנים ומפגעים שיכולים להציק למוזמנים.

בנוסף, החופה יכולה להיות מתחת לחופת ענפים מרהיבה, או חופת חברים צנועה המאפיינת את אופי המקום והאירוע.

חתונה במוזיאון

חתונה במוזיאון מתאימה לזוגות המעוניינים לשלב קלאסיקה ותרבות. מוזיאונים כיום מאפשרים  חתונות באגף האירועים שלהם וניתן לשלב במקום אירוע קלאסי ואלגנטי במיוחד וגם יוצא דופן.

חתונה במוזיאון כמו מוזיאון ארצות המקרא, מוזיאון ישראל ועוד, תאופיין בחתונה בחצר ירושלמית מדהימה עם אווירה קסומה, הרבה אלגנטיות, ואירוע הנחשב יוצא דופן ויוקרתי.

חתונה ליד אגם

אם חשבתם שחתונה ליד אגם זה אלמנט השמור לארצות רחוקות – חשוב שתבדקו את האופציה בשנית. חתונה רומנטית במיוחד ליד אגם יכולה להתקיים גם בארץ. בתיאום עם הרשות לשמורת הטבע או עם קק"ל, תוכלו למצוא אגם מרהיב בארץ ובעיקר באזור בצפון בו תוכלו לקיים את החתונה שלכם. מידע נוסף על חתונה בטבע בצפון.

בנוסף ישנם קיבוצים שונים להם ישנם אגמים המקיימים חתונות ליד האגם. חשוב לזכור עם זאת כי חתונה מסוג זה מתאימות לחתונות קטנות וצנועות יותר.

חתונה ביער

חתונה ביער

חתונה ביער הפכה עם השנים לפופולארית יותר ויותר. חתונה מסוג זה מתאימה לנשמות החופשיות ,לאנשים שאוהבים אירועים שאינם לפי הספר, לאירועים שוברים השגרה, לאוהבי המסיבות המחתרתיות –  גם אם מדובר בחתונה שלהם. אחד המקומות הפופולאריים בארץ להתחתן בהם, הוא יער בן שמן, המציע לוקיישן נוח ונופים מדהימים.

חתונה ביער, על מנת שתהיה מדהימה, צריכה להיות מוקפדת ולעיתים קרובות מאד יש להיעזר בחברת הפקה טובה שתארגן לכם את האירוע.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)