55555555555555555555
כללי

4 דרכים מקוריות להציע נישואים

רוצה להציע ולא יודע איך? להלן כמה רעיונות...

יובש בגרון, דפיקות לב מואצות, חזרה בלתי פוסקת על אותו משפט ולחץ שלא ניתן לתאר במילים; זה בדיוק מה שמרגישים לפני שמציעים נישואים! בכדי להקל עליך את ההליך הרגשי והלא פשוט הזה, יצרנו עבורך 4 דרכים מקוריות להציע נישואים, כך שמה שיישאר לך לעשות זה את כל השאר.

  1. המסורתית – ייתכן מאוד שהיא תשנא את זה, אך בעתיד היא תודה לך על כך ותשמח שהצעת לה נישואים בדרך הטבעית ביותר. המיקום: בבית שלה, במיטה, בעודה ישנה, כשאתה ממתין להתעוררות בתנוחת הצעה מיסיונרית. היא פוקחת את עיניה, ללא איפור, עם הלכלוך בעיניים, לפני שצחצחה את שיניה- הרגע הכי מפתיע בחייה! אין ספק כי אחרי הצעה כזו היא תהיה חייבת להסכים, הרי כך אתה מוכיח לה שתאהב אותה בכל מצב, אפילו ברגעים הכי לא אטרקטיביים.
  2. בשדה התעופה – ההצעה הזו קצת פחות מקורית מקודמתה, אך ניכר כי מדובר בהצעה מאוד מוצלחת שגרפה אחוז גבוה של הענות חיובית במהלך השנים האחרונות. התכנון עצמו מתחיל כשבוע לפני ההצעה, כשאתה שולח את חברה שלך לנופש בחו"ל עם חברות. כך, לא רק שהיא מתאהבת בך יותר, אלא גם מתגעגעת! הכן בידיים שלך בקלות רבה ומה שנשאר לעשות הוא לחכות לה בשדה התעופה עם שלט חמוד שמבקש את ידה. היו בחורים רבים שצירפו להצעה הזו גם להקה שזימרה שירי חתונה בטרמינל, אך אותם בחורים נאלצו לדחות את החתונה בעקבות הוצאות לא מתוכננות.
  3. הצבעונית – ההצעה השלישית מאוד מאתגרת ומצריכה בת זוג מגניבה וזורמת, כך שלא תתלונן על האטרקציה ותקלקל את ההפתעה. המיקום: מתחם פיינטבול צבעוני במיוחד! במידה ואתה רוצה כלה שלמה ולא חלקית, כדאי שתספר למשתתפים מראש שהמשתתפת שלצדך הולכת להיות לאשתך. במהלך המשחק תגרום לאשתך לעתיד להביט על הקיר המדובר, עליו רשמת לה בצבעים את המשפט: האם תינשאי לי?
  4. הישירה – הצעה רביעית והרומנטית ביותר בעיננו, היא התחלה של שותפות כבר מההצעה. קח אותה לחנות תכשיטים ובקש מהצורף להראות לכם טבעות אירוסים. החברה שלך תהיה המומה ובתמימות רבה תאמר לך שבאמת האמינה כי רצית לקנות שעון. ההצעה הזו יכולה להתחיל ערב רומנטי, של רכישת טבעת, בילוי במסעדה טובה ואפילו מסיבת הפתעה עם המשפחה והחברים, בה תבשרו על החדשות הטובות!

לאחר שהיא תגיד לך "כן" (אלא מה…), אתם יכולים להתחיל לפנטז ולתכנן את החתונה שלכם. התחילו בגלריית החתונות שלנו לקבלת השראה!

שיהיה במזל!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)