55555555555555555555
הזמנות לחתונה

5 טעויות של הזמנה לחתונה

איך לעצב הזמנה לחתונה?

בניגוד למה שהרבה חושבים, הזמנה לחתונה זה לא החלק השולי בהכנות לחתונה, אלא חלק מאוד חשוב בהכנות. הרי ללא הזמנה לחתונה מדויקת ונכונה, האורחים לא יגיעו לאירוע ובלי אורחים, בדרך כלל גם האירוע לא שלם. אז בכדי שלא תיפלו בין הכיסאות ותשאירו את עיצוב ההזמנה לחתונה לסוף, איגדנו עבורכם 5 טעויות להזמנות לחתונה.

תאריך עברי של הזמנה לחתונה

הטעות הנפוצה ביותר היא בדיוק של התאריך העברי ואם כבר אתם מתכוונים להוסיף תאריך עברי, כדאי מאוד שתבדקו שאתם לא טועים, כי טעות כזו עלולה לעלות לכם ביוקר. בדרך כלל הטעות נעשית בכתיבת השנה העברית, מאחר שהשנה העברית לא חופפת עם השנה הלועזית, כך שאומנם בזמן ההכנות לחתונה השנה הייתה 2018 אך השנה העברית הספיקה להתחלף, שימו לב. בנוסף לכך, חשוב להוסיף לתאריך העברי גם לועזי, כך שאם במקרה האורחים שלכם לא יידעו לתרגם את התאריך העברי למספרים, הם עדיין יידעו מתי האירוע.

תאריך לועזי של הזמנה לחתונה

כשאתם רושמים את התאריך הלועזי תזכרו שבמדינות אחרות, בשונה מישראל היום והחודש ממוקמים במקומות שונים, כך שאם החתונה שלכם נערכת בתאריך 11 לדצמבר בשנת 2018 אתם תכתבו את התאריך כך: 11.12.18 אך במידה ואתם מתכוונים לשלוח את ההזמנה לאורחים מחו"ל, עבורם יהיה מדובר ב-12 בנובמבר אז אנחנו מציעים לכתוב את שם החודש כמילה ולא כמספר.

שמות ההורים

טעות נוספת ומאוד לא נעימה בכתיבת הזמנה לחתונה היא כתיבת שמם של ההורים, גם אם יש להורים שם לועזי, חשוב לוודא איך שמם נכתב בעברית בכדי להינצל מאי נעימויות. גם כשאתם כותבים את שמות ההורים, וודאו היטב כיצד הם מאייתים את שמם, שלא תהיה לכם פדיחה לא נעימה על חודה של מילה.

 

עיצוב הזמנה לחתונה

אז לאחר ששמתם לב לכל הדקויות והוספתם כוכביות משלכם, הגיע הזמן לעבוד על העיצוב הייחודי שיאפיין אתכם בצורה הטובה ביותר. כדאי לשמור על פשטות, לא להעמיס מלל על ההזמנה ולהחליט על פלטת צבעים שתהיה נעימה לעין. כתבו את כל הפרטים באופן ברור וקריא, את הכתובת, התאריך, השעה והכוכבית הקטנה שמציינת את סגנון הלבוש בחתונה או משהו דומה.

רוצים טיפים נוספים של הזמנה לחתונה?

צרו קשר:)

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)