55555555555555555555
עיצוב חתונות

5 סיבות לקחת מעצב חתונות

אני ענבר הבעלים של חברת BEBKE, עיצוב והפקה של חתונות מיוחדות. זוגות שוכרים את שירותינו על מנת לאפשר לאישיות שלהם לזרוח ביום החתונה שלהם, דרך הצורה שבה החתונה נראית ומרגישה. אנו יוצרים לוח עיצובי, פלטת צבעים ותפאורה מותאמת אישית שייצרו מסיבה שהזוגות יאהבו ומשקפת את מי שהם עם טוויסט מגניב ואישי.

 

רציתי לחלוק עמכם את חמש הסיבות העיקריות מדוע לשכור את שירותיו של מעצב.

 

 

1. אתם עמוסים לעייפה בבלוגי חתונה ומגזינים

על לוח עיצוב החתונה שלכם יש מיליארד סיכות, או שפשוט אין לכם זמן לפינטרסט. כשלקוחות שוכרים את שירותינו אני עוזרת להם לנפות הכל וליצור לוח עיצוב חתונה מלוכד שמספר סיפור. אני אלמד הכל עליך ועל ארוסך- תחביבים, אוכל מועדף, תלבושות, עיצוב הדירה שלכם- ואשתמש במידע זה ליצור חזון מעוצב לחתונה. עיצוב החתונה שלכם הוא הטוב ביותר כשהוא משקף אתכם ואת אישיותכם, ולא את מה שבטרנד העכשווי בשפע אתרי החתונות. פלטת הצבעים תעוצב להתאמה מלאה עם לוח העיצוב המועדף עליכם. כך שנתמודד עם ההחלטה איזה צבע לבחור למפיות , תבחרו צבע מפלטת הצבעים וסיימתם. רואים, זה קל

7

2. אתם אוהבים אומנות

הכנתם מלא אפשרויות לעיצוב החתונה שלכם? נהדר! עכשיו אתם צריכים מישהו שיראה את החזון שלכם ויתאים הכל בשבילכם. בBEBKE  אנו עושים את זאת. אנו נקח את כל העיצובים המדהימים האלו, טעמים, הזמנות וכו' שעבדתם עליהם חודשים רבים, נמלא את החסר עם עיצוב מותאם אישית, ונעבוד לפעמים חודשים עד יום החתונה שלכם לוודא שהכל יהיה בדיוק כמו שחזיתם.

4WEB

3. אתם רוצים שלחתונה שלכם תהיה את מגע ידכם האישי…

אבל לא יודעים איך להשתמש ברובה דבק ויכולים לבזבז יום שלם בקשירת סרטים על תוכניות? בשביל זה לקחתם מעצב לחתונה בהתבסס על לוח העיצוב ופלטת הצבעים שיצרנו לכם, אנו נעצב תפאורה אומנותית וזרי פרחים שיתאימו לסיפור שלכם. רוצים חתונה בסגנון שנות ה-70 עם אורות בוהקים ותקליטים ישנים? בואו נעשה את זה. מה עם חתונה בסגנון שחור לבן עם פאייטים מזהב ונרות? אנו נגרום לזה לקרות עבורכם. לתפאורה שלכם יהיה מגע מיוחד ובלי שתישרפו את אקדח הדבק החם.

1

4. אתם חולמים שהחתונה שלכם תככב בבלוג חתונות?

מעצב החתונה יצור פינות מיוחדות שישתלבו בעיצוב הכללי, ולא יסתפק רק בסידורי שולחן טיפוסיים וכך יכניס את החתונה לאווירה מיוחדת שתתצתלם מצויין . מעצב החתונה ידאג שלצלם שלכם יש את כל הפרטים לצילום. לדוגמה, פתקיות ההושבה המעוצבות , פינת המתנות, סידורי השולחן ועוד.

Fiesta in White

5. הייתם שמחים לשותף לעבודה עם טעם טוב שמבין בעיצוב ושיביא רעיונות מגניבים.

להתחתן זה תהליך מלא בלחצים. יש הרבה טבחים במטבח, וכולם עם דעות משל עצמם על כל פרט קטן. החזון שלך, החזון של ארוסך, מחשבותיהם של חבריך הטובים, רעיונותיה של אימך ודעותיה של חמותך יכולים להיות שונות לחלוטין. את צריכה מישהו שיתן לך עצה ישירה ומקצועית לקבלת החלטות עיצוביות. מעצב חתונות הוא האדם הזה. אנו פה לשלוח מיילים בשתיים לפנות בוקר כשאת ערה בגלל חרדות אודות מה יהיה צבע של הראנר בשולחן הבר. אנו נוכל בשלווה להסביר לאמא שלך שאת וארוסך מעדיפים מפות בצבע ירוק בוהק ולמה. אני יכולה להסביר למה 500 ₪ נוספים על נרות יעלו בצורה דרמטית את האווירה הרומנטית בקבלה שלה השתוקקתם ושיתנו לצלם שלכם מעט יותר אור שיצלם תמונות יפהפיות שעבורן אתם משלמים לו. אני אגיד לך שעבודת יד טובה אינה מתאימה לתקציב שלך וזה בסדר. אף אחד לא ישים לב. את ובן זוגך תרקדו בלילה מוקפים בעיצוב שיגרמו לכם להרגיש את השמחה, את ההנאה והכל ב-110% התאמה אישית רק ליום החתונה שלכם.

6

כתבו לנו כאן למטה האם לדעתכם כדאי לקחת מעצב…

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)