55555555555555555555
כללי

5 כוכבים של אהבה: חתונה בבית מלון

אולמות אירועים, גני אירועים, שמורות טבע, חופי הים, פארקים וגנים וחצרות בתים – ישנם המון מקומות בהם תוכלו לחגוג את אהבתכם! שפע האפשרויות אמנם מעניק לכם בחירה, אך באותה הנשימה עלול לבלבל ולעכב את תהליך הפקת האירוע. מאחר והגעתם עד לכאן, אנחנו מנחשים כי השתעשעתם באפשרות של חגיגת חתונה בבית מלון. אז רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, סוגרים תאריך ומפרסמים את תמונת SAVE THE DATE, הכירו מקרב את יתרונות חגיגת האהבה בבתי המלון המכוכבים בישראל.

חתונה בבית מלון – איך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה?

אם ממש תתאמצו, תצליחו להיזכר בפעם האחרונה שבה הגעתם לחופשה בבית מלון. עם זאת, האם הגעתם פעם לבית המלון כאורחים בחתונה? אנו שמחים לשתף אתכם בחוויית החתונה הצפויה לכם עם הפקת חתונה בבית מלון:

סטנדרט גבוה של שירות – תודעת אירוח ושירות מעצבת חוויה, ובחתונה שלכם תרצו ללא ספק את החוויה הטובה ביותר עבור אורחיכם. בתי המלון המכוכבים מיומנים באירוח, ומכאן שמובטח לכם בחתונתכם שירות בסטנדרט הגבוה ביותר – אישי, אדיב ומקצועי. 

חוויה קולינארית משובחת – אי אפשר לדבר על חתונה במלון מבלי לדבר על ארוחת החתונה! בתי המלון המכוכבים בישראל מציעים חוויה קולינארית עשירה, הנשענת על מטבח עדכני, חומרי גלם משובחים, טעמים מצוינים ונראות אטרקטיבית.  

מתארגנים, נפגשים, מצטלמים, מתחתנים – זוגות שבוחרים להתחתן בבית מלון, ברוב המקרים גם יתארגנו בו וגם יערכו בו את סשן צילומי הזוגיות. המשמעות? ביום חתונתכם, אינכם צריכים לצאת מבית המלון, לעמוד בפקקים (בדרך אל האירוע שלכם, כן?), לחשוש מלחות שתהרוס את האיפור או גשם שיכתים את השמלה. גם (ובעיקר) ביום החתונה, ראוי לקחת בחשבון את הנוחות שלכם, וחתונה בבית מלון מבטיחה לכם נוחות מקסימלית!

בחירת בית המלון המושלם לחתונתכם – ככה עושים את זה!

מיותר לציין כי בישראל ישנם מאות בתי מלון – מצפון ועד דרום. מכאן, שהבחירה בבית המלון שיארח את חתונתכם לא רק שאינה פשוטה, אלא עלולה להיות אפילו מאתגרת. בדיוק כאן אנחנו ב-BEBKE נכנסים לתמונה! אנו נערוך מולכם אפיון מעמיק ויסודי שלאורכו נלמד אתכם, ובהתאם "נשרטט" את חלום החתונה ונגבש קונספט מחמיא לאירוע. בין היתר, נבקש מכם לדעת את הפרטים הבאים:

האם ישנו אזור גיאוגרפי בארץ בו אתם מעדיפים להתחתן? (לדוגמא: אזור המרכז מאחר והמשפחה והחברים מתגוררים באזור זה).

האם אתם נוטים לאירוע בוטיק – קטן ואינטימי, או לאירוע גדול? (נתון זה יאפשר לנו לסנן אפשרויות שאינן רלוונטיות, ולהתמקד על בתי מלון שיכולים להתאים).

האם המלון צריך לעמוד ב"תנאי סף" מסוימים? (לדוגמא: מלון יוקרה, מלון בעיצוב אורבני, מתקנים מסוימים שאתם מצפים שיהיו במלון וכן הלאה…).

לפרטים נוספי אודות הפקת חתונה בבית מלון עם BEBKE, התקשרו כעת – 09-799-0220

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)