55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה מיוחדת

5 דברים שחובה לדאוג להם בחתונת חוף

חוף הים משמש מאז ומעולם רקע מושלם לכל פנטזיה רומנטית, אבל בעיקר לחתונה המושלמת.

מדובר על הטבע במיטבו, על סביבה המכילה את כל האלמנטים של פנטזיה רומנטית מושלמת וכנראה בגלל זה (וגם כי לא צריך לשלם על אולם), זוגות רבים מחליטים להתחתן דווקא על החוף.

אבל איך נערכים לקראת הפקה של חתונת חוף? 

1. תזמון מושלם של חתונת חוף

אם אתם אוהבים את הים, כנראה שאתם אוהבים להיות על החוף גם בימי חורף סוערים. יחד עם זאת, חתונה צריכה להיות נוחה ונעימה ולכן, חשוב לבחור יום עם מזג אוויר מושלם – לא חם ולא קר מדי, שלא יהיה סוער וגשום, אבל שגם לא יהיה שרב.

לכן שעות הערב יכולות להיות הזמן האופטימלי, לחתונת קיץ על החוף, אם אתם דואגים מראש להביא מזגנים ומאווררים. גם עונת מעבר, בשעות מוקדמות יותר, יכולה להיות תזמון אופטימלי, אם יש לכם על החוף גם אוהל, במקרה של מזג אוויר בלתי צפוי.

2. להפוך את החוף לגן אירועים 

החוף אמנם מושלם כמו שהוא, אבל כדי שהאורחים שלכם יהנו, כדי שיהיה לכולם נוח, חשוב לדאוג לכמה דברים בסיסיים:

  • שירותים ניידים
  • גישה נוחה לאורחים וספקים
  • מקומות ישיבה
  • גנרטורים ותאורה
  • אוהל, או צילייה גדולה
  • רחבת ריקודים ועוד.

3. בחירת קונספט 

הקונספט הראשי הוא אמנם חתונת חוף, אבל כשבוחרים קונספט עיצובי, קל יותר לבחור את כל שאר האלמנטים בחתונה, כמו עיצוב, מוזיקה, אוכל ואטרקציות.

על החוף אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של רעיונות, כמו כפר דייגים, חתונה בסגנון קאריבי, או טרופי, או בסגנון פול מון בתאילנד. העיקר שהקונספט יעזור לכם לחבר את כל החלקים של האירוע בצורה אופטימלית, משמחת ומהנה.

4. להכין את האורחים

מלבד שליחת הזמנה לחתונה וקבלת אישורי הגעה, כדאי גם להכין את האורחים לכך שהחתונה צפויה להתקיים על החוף. כדאי להמליץ להם להגיע עם כפכפים וביגוד נוח, אולי גם עם בגד ים. כדאי ליידע אותם מה קוד הלבוש הרצוי, כדי שלא יתלבשו חגיגי מדי, או חגיגי פחות… 

וכדאי גם להכין להם מראש מפת הגעה ברורה ואמינה, למקום האירוע, כדי שלא יסתבכו בדרך.

5. אישורים לחתונת חוף

בהיותה אירוע לכל דבר, כדי לקיים חתונת חוף צריך לקבל אישורים מגורמים רשמיים שונים, כמו המשטרה, הרשות המקומית האחראית על החוף, מכבי האש וגם רשות הטבע והגנים.

לסיכום

ארגון חתונה על החוף מצריך לקיחה בחשבון של גורמים רבים ושונים. לכן, כדי לארגן חתונת חוף מושלמת וגם להצליח להנות ממנה, כדאי לקחת מפיקי אירועים מתמחים בהפקת חתונות חוף, שידאגו עבורכם לכל הפרטים, הגדולים והקטנים ויבטיחו, שהחתונה שלכם תהיה כל מה שחלמתם ועוד יותר. היכנסו לגלריה שלנו כדי לראות, איך החתונה שלכם יכולה להיראות ודברו איתנו – אנחנו כאן בשבילכם!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)