55555555555555555555
חתונה בטבע

6 רעיונות אלגנטיים עבור חתונת קיץ

חתונה בקיץ - אסון או פאסון? אם זה תלוי בנו, ברור שפאסון!

הקיץ הוא הזמן האידיאלי לריגושים וכיופיים בטבע. הקיץ הוא גם עונת החתונות האידיאלית לעשיית אירוע אנרגטי בעל צבעים חזקים וסגנון ייחודי. בישראל, חתונות קיץ בדרך כלל מתקיימות באולמים או בגני אירועים. אבל אתם לא חייבים ללכת אחרי העדר, אתם יכולים לערוך את החתונה החלומית שלכם במגוון רחב של לוקיישנים (תוכלו למצוא הרבה השראה בגלריה שלנו). הוסיפו אפילו עוד טעם לחתונת הקיץ שלכם בעזרת הרעיונות האלגנטיים הבאים:

1. הזמנות קיציות

התחילו את ההכנות לחתונת הקיץ שלכם עם הזמנות קלילות באווירה קיצית. צבעים מודגשים משלל צבעי הקיץ ייראו מצוין. אם תרצו לעצב הזמנות יותר מעודנות, בחרו בעיצובים המשקפים את העונה – פרפרים, פרחים וצמחים מייצגים כולם נאמנה את הטבע הקיצי.

חתונת קיץ

חתונה בקיץ – אווירה נהדרת

2. חגגו את הטבע

הקיץ הוא הזמן המושלם לטקסים וקבלת אורחים בחיק הטבע. נצלו אולמות אשר נמצאים על או מעל המים. גם חתונה בטבע מומלצת מאד בעונת הקיץ. קבלת אורחים על יד הנהר, חתונות על חוף הים ומקומות עם נוף משרים אוירה מידית. לחלופין, אדמותיו של בית אלגנטי יכולות להפוך לאולם מהמם. אוהל מלכותי או קיבוץ של שולחנות על מדשאה שופעת יוצרים חתונות גן נהדרות.

3. תפאורת טבע

חתונת קיץ בחיק הטבע נותנת ליצירתיות שלכם טווח רחב כאשר מדובר בתפאורת הלוקיישן שלכם. דמיינו נורות פיה נוצצות בחתונת גן, תאורה שתעצים את נראות הים, או שורות של כדורי נייר צבעוניים אשר נתלים תחת העצים. כל סוגי התפאורה הללו יספקו הרגשה קיצית ושובבית לחתונתכם.

אורחים על הבר בקיץ

4. מניפות יד לחתונה

מניפות יד מעוצבות הן רעיון מצוין לחתונות בחיק הטבע. לא רק שהן נראות אופנתיות, הן גם שומרות את האורחים שלכם נינוחים ורעננים תחת החום של הקיץ. אף אחד לא רוצים אורחים מזיעים ומתוסכלים בחתונה שלו…

5. שמשיות יפות

בכל הקשור אל חתונת קיץ, שמשיות תמיד נראות כובשות. הן יכולות להיות דרך מצוינת להכניס שלל צבעים לחתונת הקיץ שלכם. תוכלו להשתמש בהן כתחליף לפרחים של השושבינות שלכם – לא רק שהן תיראנה נהדר, הבנות גם יודו לכם על הצל. שמשיות קיץ גם עושות חסד עם האורחים בחתונות חוף או גן. קבצו אותם ביחד בתוך סלסלה מושכת עם פתק לאורחים, והם יוסיפו נגיעה אישית וחביבה לתפאורה שלכם.

גם בלילה זה הולך

גם בלילה זה הולך

6. תכוניות המודפסות על מניפות נייר

עוד דרך לכלול נפנפות יד בחתונת הקיץ שלכם היא לגרום לאורחי החתונה לאסוף מכם את המניפות כאשר הם מגיעים לטקס. כך הם יישארו רעננים ומיודעים לגבי אירועי היום – בו-זמנית.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)