55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב חתונות

חתונה בסגנון שנות ה 60

אם אתם בראש של חתונת סיקסטיז אז המאמר הזה בשבילכם...

החלטתם להתחתן ובחרתם לעשות זאת קצת שונה מהאחרים. חתונה סימבולית יכולה להפוך את האירוע למשעשע. אז סגנון החתונה משתנה מזוג אחד לשני אך כאשר מדובר בחתונה בסגנון תקופתי דעו לכם שתמיד תקופת שנות השישים היא זאת שלוקחת אצל רוב הזוגות.

מה כל כך מיוחד בחתונה בסגנון שנות השישים?

ההיסטוריה הכי שמחה ורועשת זכורה דווקא בשנים האלה, שנים שסימלו חופש, פריצת גבולות, מודעות חדשה שעלתה וגברה, בגדים צבעוניים וחיי חברה הומוגניים ופתוחים. כל אחד מאיתנו לפחות פעם בחייו רצה לחזור לתקופת שנות השישים גם אם הוא לא זכה להיוולד בה. הטעם שהשאירה התקופה הבלתי נשכחת הזו וחופש הביטוי שנפתח והתגלה השאיר טעם טוב וחשק עז לדורות רבים לאחר מכן לחזור ולחוש את אותה תחושה ייחודית ומעניינת שהייתה.

אז אם אנו לוקחים את כל הנתונים הללו ומנסים לתת להם ביטוי באירוע אחד חשוב ומרגש, השמיים הופכים להיות הגבול. הדמיון יכול להתפרע ולהרגיש חופשי ליצור ולזרום את שנות השישים הקסומות.

הפקת אירועים

אז בואו נרקוד שוב את הטוויסט….

נתחיל מהסוף הסימבולי ביותר, בחירת המוסיקה האופיינית כל כך לשנים הללו, זאת שגרמה לכולם להתאהב מחדש, סיימון וגרנפונקל, בובי וינטון, מאמאס אנד פאפאס ועוד כאלה ואחרים שלא נותנים לילדות הפרחים הנשכחת לנבול. ובזמן שהמנגינה הנצחית מתנגנת ומעלה חיוכים על פני אורחינו חשוב לזכור שבשביל האווירה דרוש גם עיצוב נכון. הטרנד החדש של עיצוב הרטרו במיוחד של שנות השישים הולך וגועש. עיצוב חתונה בסגנון שנות השישים יכלול בתוכו אביזרי פופ, מפות שולחן עם הדפסים ישנים ותאורה חמה וצבעונית שממחישה את נוסטלגית הביטלס.

חתונה בסגנון שנות השמונים

אצלנו ב"בבקה" כל מה שנוגע לעיצוב הוא משול לילד חדש שנולד, כל אחד שונה מהשני, מלא בהפתעות וטומן בחובו אהבה ונתינה אין סופית.

ובטח אתם שואלים מה לגבי האוכל? התשובה היא פשוטה אפשר להרחיק לכת ולהפוך את האוכל למסורתי ומאופיין בטעמי שנות השישים ואפשר גם לשמור עליו טעים, יוקרתי ומפנק בסגנון החדש והמפותח של היום.

מה עם החתן והכלה?

אז אם אתם הזוג המאושר שבחר חתונה כזאת והחלטתם ללכת עם זה עד הסוף, לבוש מסורתי של שמלה נפוחה, לבנה או צבעונית, טוקסידו עתיק עם פפיון אדמדם יכול להשלים את חבילת החתונה בסגנון שנות השישים. היו סמוכים ובטוחים, כל אורח שישוב לביתו לאחר החתונה, יכנס ליוטיוב ויאזין לפלייליסט שנות השישים בהשמעה חוזרת.

משהו נוסף שיכול לעניין אתכם: חתונה בסגנון שנות ה-80.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)