55555555555555555555
חתונה בטבע

7 אלמנטים שיעזרו לכם ליצור את חתונת הטבע המושלמת

איך להכין את השטח לחתונה?

ניתן לזהות את השינוי שנעשה בשנים האחרונות בכל הקשור בזירת האירועים, בפרט בחתונות. אם בעבר נאלצנו להתפשר על אירוע סטנדרטי, עם אותה תכניה ולוח זמנים שלא השתנה כבר 20 שנים, כיום יש יותר מקום לביטוי אישי וליצירתיות. זוגות צעירים מחפשים הזדמנות ליצור אירוע אלטרנטיבי, שובר מוסכמות ונגד שגרה, שייצור חוויות מרעננות וישאיר חותם אישי של הזוג בזיכרון של האורחים. בכדי ליצור יש מאין בשטח טבעי שלא מוגדר בהכרח כשטח פעיל, חשוב להיצמד לכללים, להכין את התשתיות ולנהל את הלוגיסטיקה באופן מקצועי.

אז איך מתחילים?

אנרגיות טובות

תנשמו עמוק ותתחילו להיות ממוקדים במטרה, חוץ מהאנרגיה החיובית שלכם, תזדקקו גם לאנרגיה חשמלית, כזו שתאפשר לאירוע שלכם בכלל להתקיים! מאחר שהאירוע שלכם נבחר לככב באמצע שומקום, גנרטור חזק ואיכותי יעשה את העבודה. לבחירתכם, גנרטור קטן וקל לנשיאה ברכב פרטי או גנרטור גדול שמצריך הובלה. בין אם תבחרו בגנרטור הקטן או הגדול, וודאו כי הוא גנרטור שקט, כך תמנעו מהאורחים שלכם להתחנן לאטמי אוזניים! את הבחירה בגודל הגנרטור כדאי שתעשו יחד עם הספקים, כך תוכלו לחשב את צריכת החשמל הכללית באירוע ולהוסיף לה עוד 20% בכדי להיות בטוחים. בנוסף, חשוב להימנע מהפתעות לא נעימות כמו תקלה בגנרטור שיכולה להשבית לכם את החתונה, לכן מומלץ לשכור גם גנרטור קטן לגיבוי.

Emma-Ofer-by-Liron-Erel-0122

ויהי אור

במידה ואתם מתכננים אירוע ערב, קחו בחשבון שהאור היחיד שהטבע מספק מגיע מהירח ומהכוכבים, לכן לא היינו סומכים עליהם לספק לנו אור, אלא אם כן אתם רוצים חתונה ממש אבל ממש רומנטית ואינטימית, כזו שלא ניתן לראות, אלא לחוש. התאורה הנכונה לאירוע בשטח נקראת תאורת שטיפה, אותה ניתן להרכיב על עמודי תאורה גבוהים, על חומות, עצים וכדומה. התאורה אמורה לספק אור איכותי שיספק הן את נותני השירות והן את האורחים. השטח מצריך תאורה שבנויה מזרקורים עדינים, כאלו שניתן לעמעמם וליצור את האווירה. בנוסף לתאורה ההכרחית, כדאי לחשוב גם על תאורה מעוצבת שתעניק וייב מעניין לשטח, כמו מנורות נייר סיניות, פנסי תומאס בצבעים שונים וכדומה.

שירותים מפוארים

אם כבר לוגיסטיקה, כדאי שיהיו שירותים ניידים נעימים ואסתטיים, הימנעו מחוויית ה"בול קליעה" של השירותים הכימיים ואל תעשו לחבריכם מה ששנוא עליכם. היום, ניתן להתרשם ממגוון גדול של שירותים ניידים, שחלקם אף יותר מפוארים מכל שירותים אחרים באולמות האירועים. תאי שירותים עם אסלת חרס, מערכת תאורה פנימית, מיזוג אוויר, מראות דקורטיביות, דיספנסר לנייר טואלט, מפיצי ריח ואפילו מוזיקת רקע! ואל תשכחו לוודא כי לשירותים יש גישה נוחה לאנשים עם מוגבלויות.

סעודה בחוץ

מים בששון

אומנם כולנו אוהבים עוגות, אך לדעתנו המשפט הנכון הוא, אם אין לחם, תשתו מים. המים הם האלמנט החיוני ביותר, במיוחד כשמדובר באירוע בשטח טבעי, כך שמחסור במים עלול להוות סכנה, לרבות באירועי בוקר או צהריים. בכדי לספק מים נקיים לשירותי הקייטרינג במטבח הפתוח וכמובן לאורחים, יש צורך בעוקב מים שמגיע עם ברזיה מנירוסטה או סוללת ברזים, לשימוש נוח בכל מקום. המים מגיעים בתוך מיכל נייד גדול, אותו ניתן לגרור באמצעות רכב עם נגרר או להעמיס על משאית.

הדברה ירוקה

השטח הפתוח לצערנו מביא עמו מלבד אורחים שהגיעו עם הזמנה, גם אורחים לא רצויים. אנחנו לא מתכוונים לאקסית של בן הזוג, אלא למעופפים השונים! הטבע, כשמו כן הוא, רווי בבעלי חיים בניהם יתושים, זבובים, חרקים וברחשים. ריסוס השטח טרום האירוע ימנע מהאורחים שלכם להתגרד ולמצוא הפתעות על הצלחת, לכן הפתרון הנכון הוא לבצע ריסוס וערפול נגד אותם מעופפים בבוקר האירוע ולוודא כמובן כי מבוצעת הדברה ירוקה, כזו שלא תהיה רעילה או עם ריח חריף של ריסוס.

Emma & Ofer by Liron Erel 0075

מוסיקה זה החיים

אומנם יש זוגות רבים שיעדיפו ליהנות מהשקט של הטבע ולאפשר לאורחים לשוחח בלי להרים את הקול, אך אין ספק כי מוסיקה מהווה אלמנט מאוד חיוני לכל אירוע, היא תורמת רבות לאווירה ומכניסה את האורחים למוד הרבה יותר רגוע, תלוי כמובן בסוג המוסיקה שאתם מעדיפים. בכדי לספק את המוסיקה, תצטרכו להשכיר מערכת הגברה מקצועית, שתתחבר באופן אוטומטי לדי.ג'יי ותאפשר לו להשמיע את המוסיקה בעוצמה בה יבחר. ההגברה תשמש גם את מנהל טקס החתונה- רב או כל אופציה אחרת בה בחרתם וכן את הפעלת המיקרופון במידה ויהיה צורך להודיע דבר מה לאורחים. ההגברה צריכה להיות מקצועית מספיק כך שתוכל להתמודד עם האקוסטיקה בשטח וכן עם תנאי מזג האוויר.

Emma & Ofer by Liron Erel 0004

עיצוב הקונספט

בנוסף לכל אלה, חתונה בשטח מצריכה השכרת ציוד וריהוט מתאים, כזה שיתאים לקונספט ולעיצוב ויחד עם זאת יהיה נוח ואסתטי. אומנם מדובר באירוע בטבע, אך גם את הטבע ניתן לצבוע בצבעים שמחים, לקשט את העצים, ליצור פינות זולה מיוחדות, בר טרופי עם קוקטיילים, כריות ענקיות לאתנחתא מההמולה, מאהל בדואי לשתיית קפה שחור ולשיחה אינטימית, אוהל אינדיאני לזמן פרטי או כל אטרקציה אחרת שתספק זמן איכות נעים לאורחים ולכם.

אווירה של חתונה בגינה

גנרטורים, תאורה, שירותים ניידים, עוקב מים, הדברה ירוקה, הגברה, עיצוב, ריהוט, אישורים מהמשטרה וממכבי אש, יישור השטח לגישה נוחה ועוד…. זו יכולה להיות חוויה מהנה, אך גם כאב ראש אחד גדול! אז אם גם אתם רוצים רק להגיע ופשוט להתחתן, בבקה יעשו עבורכם את העבודה השחורה ויעזרו לכם ליצור חוויות לחיים!

לפרטים נוספים, לחצו כאן!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)