55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב חתונות, תקשורת טובה בתכנון חתונה

איך מפיקים חתונה של עד 500 איש?

תמיד חלמתם על חתונה גדולה? עם תכנון נכון הכל אפשרי...

500 איש באירוע חתונה זוהי כמות לא מבוטלת כלל של אנשים ולכן ארגון לחתונה כזו צריך להיות קצת יותר קפדני מפאת הכמות הגדולה.

השאלה איך מפיקים חתונה של עד 500 איש ללא תקלות היא מעט מורכבת, אך ניתן לפתור אותה בקלות ועל ידי החלטה בודדת אחת בלבד, חברת הפקות. אנחנו ב"בבקה" מתמחים בהפקת חתונות מכל הסוגים, חתונות קונספט, חתונות קטנות, חתונות גדולות, חתונות יוקרתיות וכאלה גם צנועות. נגענו כמעט בכל אלמנט אפשרי שנמצא או יכול להימצא באירוע חתונה וההיכרות שלנו עם שוק החתונות היא רחבה ומלאת ניסיון.

מורן

כאשר מדובר בחתונה של עד 500 איש לא משנה מה סגנון החתונה שבעלי השמחה בוחרים, לא משנה מה המיקום והשעה אנו ב"בבקה" נדע להתאים את הספקים הנכונים, אנשי המקצוע הנאמנים, המחירים האטרקטיביים ביותר והתוצאה הסופית המושלמת לאירוע חתונה יוצא מן הכלל. כל זאת ועוד על מנת לחסוך לחוגגים את הטרחה וחוסר הוודאות הקיים בחשיפה הראשונית לשוק החתונות הישראלי.

נקודות חשובות לשים עליהם את הדגש

ישנם פרטים רבים שחשוב לזכור בעת הפקת אירוע חתונה בפרט כזה שמונה 500 איש. חשוב לדעת האם חברת הקייטרינג מיומנת מספיק להגשה נקייה וטעימה של מנות למספר רב של משתתפים, כל זאת יחד עם התאמה נכונה של המנות לסגנון האורחים והכמות.

rothem-gabriel-design-web2

תקליטן האירוע או הלהקה צריכים להיות מספיק נכונים על מנת להכיר את הזוג המתחתן ולהתאים לו את המוסיקה הנכונה לפי קונספט החתונה או אופי הקהל באירוע.

עיצוב חתונה של 500 איש צריך להיות אפשרי ונכון מבחינה לוגיסטית, ישנם דברים שהם ברי ביצוע באירועים רבי משתתפים ויש כאלה שמתאימים רק לאירועים קטנים. אם החתן והכלה דורשים איזה אלמנט מסוים או אטרקציה ייחודית למען האורחים ביום החתונה צריך לדעת להפיק אותם נכון על מנת שיצליחו לשעשע את האורחים כמו שרצו בעלי השמחה.

-2525

בתוך על הנקודות הללו יש הרבה פרטים קטנים שצריך לדעת ולהכיר ולכן אנו ב"בבקה" נדע לכוון אתכם בדיוק אל החתונה שתמיד חלמתם ומעבר להכוונה הביצוע כמובן הוא גם עלינו.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)