55555555555555555555
עיצוב חתונות

חתונה בסגנון אמריקאי

כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן את החתונה האמריקאית המושלמת...

לחתונה בסגנון אמריקאי יש מאפיינים רבים ומגוונים. כמובן שיש סגנונות שונים לחתונות שונות בארצות הברית, אבל באופן כללי אנחנו מדברים כאן על החתונות שאנחנו מכירים מן הסרטים האמריקאים. מדובר בעיקר בחתונה בתוך כנסיה, ולאחר מכן במסיבה עם כל האורחים בצהריים, תחת השמש היפה ובאיזור ציורי ומלא ירוק. האם ניתן להפיק חתונה בסגנון אמריקאי גם בישראל? בואו ונראה.

ראשית, לא חייבים להתחתן בכנסיה על מנת שהחתונה שלכם תהיה חתונה בסגנון אמריקאי. ניתן לקחת את המאפיינים של החתונה בכנסיה, ולשלב אותם ללא שום בעיה במאפייני החתונה היהודית המסורתית. לדוגמא, ניתן לשלב את המעבר היפה ואת הליווי של הכלה והחתן על ידי ההורים (או מישהו אחר) עד לחופה. ניתן לסדר ספסלים ארוכים מול החופה, כך שתהיה הרגשה אשר דומה יותר לישיבה בכנסיה. ניתן כמובן להשתמש במוסיקה של מארש החתונה של מנדלסון (ואפילו זה של ואגנר), כפי שנהוג בארצות הברית, או להזמין רביעיית מיתרים לקבלת הפנים ולכניסה לחופה.

חתונה בסגנון אמריקאי

לאחר שלב החופה, בארצות הברית נהוג כי החתן והכלה נוסעים להם (לאחר שהכלה זורקת את הזר לקהל), והקהל ממשיך במסיבה. בישראל כמובן לא נהוג שהחתן והכלה יעזבו באמצע החתונה, ולכן אנחנו צריכים לחשוב כיצד ניתן לערוך את המסיבה שלאחר החופה בסגנון אמריקאי. עריכת חתונה בטבע, במקום פסטורלי וירוק, בהחלט יכולה לעזור לתחושה ולהרגשה האמריקאית. כמובן שמוסיקה אמריקאית, כגון ג'אז או פופ, בהחלט יכולה לעזור לאווירה, כמו גם אוכל אמריקאי, הכולל בשרים על האש והרבה מאוד מנות גדולות ומפנקות.

חתונה בסגנון אמריקאי

כאשר אתם עורכים מסיבה לחתונה לא באולם אירועים, עליכם לחשוב על מספר דברים חשובים. בין היתר, יש לחשוב על עיצוב הבמה, על סידור של כסאות, חשמל, מים, תאורה, שירותים ניידים, וכדומה. מדובר בפרטים חשובים מאוד, כאשר כל אחד מהם קריטי להצלחת האירוע ולהנאה של האורחים שלכם. במקרה כזה מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע אשר מתמחה בהפקת חתונות בטבע ומחוץ לאולמות, על מנת לוודא כי אינכם מפספסים דבר מה אשר יכול לפגום חלילה בהנאה שלכם או של האורחים שלכם מן החתונה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)