55555555555555555555
כללי

חתונה על חוף הים, האם זה בכלל אפשרי?

להתחתן כמו בסרט אמריקני

למה הפקת חתונה על הים?

חתונה בים, תמיד זה נראה כמו חלום שקיים רק בסרטים. כל אחד שתשאלו אותו איך היה רוצה להתחתן אז הוא היה מעלה הפקת חתונה על הים בתור אופציה. הים לכשעצמו הוא המקום המרגיע ביותר. התנפצות הגלים, הרוח הנעימה ותחושת החול מרגיעה את הנפש ומביאה כל אדם למצב מדיטטיבי אם במודע ואם לא.

אז חשבו לעצמכם אילו תחושות יחוו האורחים שלכם כשיבואו לחגוג חתונה על חוף הים. מעבר לחלום הזה שעבר לכולנו בראש, לא הייתם רוצים שהחתונה שלכם תיזכר לשנים אחרי? לא הייתם רוצים לגרום לאורחים להעריך ולכבד את בחירתכם המעט שונה? בטח שכן ואפילו יותר מזה, התחושה לאחרונה היא כי כולכם כבר מאסתם את אולמות האירועים.

נדמה כי כל אחד מנסה לעשות אירוע מנצנץ יותר מקודמו ואף אחד לא נותן לכם לשמח את האורחים בחוויה שלווה ומהפנטת של הטבע אל מול חופה וקידושין. חתונה בים היום הופכת לחלום שקרוב ואפשרי להגשימו והכול הוא עניין של בחירה.

האם החתן והכלה נראים ומרגישים אחרת כשהאווירה בחוף הים?

חתן וכלה הם מקודשים ביום זה כמו כל חתן וכלה שמקודשים באולם אירועים או בגן אירועים. חשוב לציין שחתונה על הים אינה הופכת קומזיץ. חתונה בים היא מאורגנת היטב, עם דרכי גישה נוחות לאורחים ומחייבת את החתן והכלה להיות נוצצים והדורים ליום המקודש בחייהם. אווירת החוף אינה הופכת אתכם לפחות יוקרתיים, ההיפך הוא הנכון, האוויר הפתוח והים הקסום יהפכו אתכם ואת הערב שלכם לבלתי נשכח.

מה כדאי לקחת בחשבון כשמארגנים חתונה כזו

חתונה על חוף הים

חתונה בים לא תוכלו לארגן לבד כמו חתונה באולם אירועים או בגן אירועים. חתונה על הים דורשת הקמה נכונה ומחושבת של מתחם הריקודים ושולחנות האוכל, עמדת הדיג'יי או הנגנים המלווים, שירותי קייטרינג שיתאימו את התנאים בחוף הים וצוות עובדים נאמן ומנוסה לתנאי עבודה מעט שונים וכמובן מערכת חשמל ותאורה נכונה ואיכותית.

לכן כשמארגנים חתונה כזו צריך לשכור את שירותיו של מארגן חתונות מיומן ומנוסה שידע להתחשב בכל האלמנטים ולגעת בכל הדברים החשובים, כי בטח שלא תרצו פשלות ומקרים חריגים ביום חתונתכם. לארגן חתונת ים זה לארגן חתונה מאפס, החל מתשתית המקום ועד לפרטים הקטנים כמו הבגדים והעיצוב שהם רלוונטיים לכל סוג חתונה שהוא.

להתחתן בים עם "בבקה"

אז אם נדמה לכם שפרויקט של הפקת חתונה על הים זה הוא קצת גדול עליכם, קחו אוויר וזכרו שעם ארגון וסדר הכול יכול להתגשם. אנחנו ב"בבקה" מציעים לכם שירותים אמינים ומנוסים להפקת אירוע בים. מעבר למקצועיות המוכחת כל אירוע אצלנו הוא יצירת אומנות בפני עצמה ותוך כדי היכרות עם בעלי השמחה אנו מתאימים את אופי האירוע לאופי האנשים והכול נעשה בחדשנות ומקוריות שלא נראתה כמותה בשום אירוע אחר. החלום של חתונת ים קרוב מתמיד ועומד להתגשם.

הינכם מוזמנים להיכנס לגלריות שלנו להתרשמות מסגנונות חתונה נוספים >>

עוד בנושא

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)