55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים

חתונת קונספט

לבחור קונספט שמאפיין אתכם כזוג

חתונת קונספט: בובות הברבי שלה עדיין יושבות כחיילות על המדף והוא ממשיך לאסוף מסיכות נדירות של "מלחמת הכוכבים", אך למרות הכול הם כבר לא ילדים, הוא הציע לה נישואין והיא אמרה לו כן! מהרגע הזה לוח הזמנים של כל אחד מהם משתנה ובין לבין מתקיימות פגישות עם ספקים שונים, בכל יום הבחירה משתנה והלחץ ללא ספק גובר. הלוואי והם היו יכולים לספר את כל חלומותיהם לספק אחד ולמנוע מעצמם טרטור שיגבה הרבה זמן ויעלה את מד הלחץ?! האמת שזה הרבה יותר מציאותי ממה שזה נשמע כי לחברת ההפקות בבקה המלצות איכותיות לגבי הספקים הטובים ביותר בארץ, יחד הם יפיקו חתונת קונספט שתוכיח לכל השאר שחלומות נועדו בכדי להתגשם.

1

חתונת קונספט שמגשימה לכם את החלומות

הודות לפתיחות של האנשים, עם השנים החתונות יוצאות מגדר הקופסה המרובעת שליוותה אותן. הבחירות הן פחות בנאליות והרבה יותר מיוחדות, מה שמאפשר הן לחתן ולכלה והן למפיק האירועים, לתכנן אירוע שונה וייחודי, להיות הרבה יותר יצירתיים ולהגשים את הרצונות, מה שלא תמיד היה ניתן לעשות בחתונות. אם כבר מחליטים ללכת על זה בגדול, חשוב לעשות את זה עם טעם טוב, טעם שיישאר לעד וייזכר לא רק בעדשת המצלמה, אלא בזיכרון של כל הנמצאים. יש זוגות רבים שמחליטים החלטות על סמך הרצון שלהם לרצות את האורחים ולאו דווקא את עצמם, מה שיוצר בסופו של דבר חתונה כללית מידי ולא חתונת קונספט, שמתאימה יותר לאורחים מאשר לזוג  שמתחתן.

5

חתונת קונספט אישי עם ספקים איכותיים

חתונת קונספט על הים, בפרדס, בין הכרמים, בלונה פארק, במדבר, בחצר של ההורים, במסעדה צרפתית וכן עוד מגוון מקומות מיוחדים עם הרבה מעוף ומקום שמאפשר ליצירתיות לצאת ולהתפרץ. אצלנו בחברת ההפקות בבקה המלצות עם קונספט אישי, הדרך שלנו ושלכם ליצור אירוע שיתאים למידותכם ויאפשר לכל אורח לזהות כל פרט בחתונה כממד שמשקף את האופי שלכם כאינדיבידואלים וכזוג. עם השנים צברנו ניסיון בכל תחום התכנון וההפקה של אירועי בוטיק מיוחדים ובין היתר חברנו לאינספור ספקים איכותיים, שהפכו אחרי שנים של עבודה עם בבקה, לספקים עם שם מוכר בעולם האירועים.

21

אז אם החלטתם ללכת על הטוב ביותר, אנחנו כאן בכדי להשלים עבורכם את התמונה וליצור לכם חלומות חדשים, תתקשרו!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)