55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה

מה זה חתונות בוטיק?

איך תפיקו את חתונת הבוטיק המושלמת..

כשמן כן הן, חתונות קטנות בדיוק כמו בוטיק קטן ומשפחתי. טרנד חתונות הבוטיק הולך וגדל וזאת משום ההבנה שחתונה מסוג זה מקבלת משמעות אחרת וההתמקדות בדברים הקטנים הופכת את האווירה לגדולה ומרשימה יותר.

למה לבחור לחגוג חתונה מסוג זה?

כל זוג הוא שונה מהאחר, לכל זוג אוהבים יש אופי מאוד ייחודי ומאפיין ולעיתים הבחירות הן גם שונות ומיוחדות. כאשר זוג מגיע להחלטה שהוא רוצה לחגוג בצורה בוטיקית ואינטימית אז או שהוא מתחבר יותר לסגנון והאווירה המשפחתית קוסמת לו, גם הטעמים יותר ביתיים וכך גם העיצוב והמוסיקה, או שהשיקולים הם טכניים בלבד כמו נישואים שניים או משפחה קטנה שלא מצריכה ארגון חתונה רבת משתתפים. כל השיקולים הללו בסופו של דבר יוצרים חתונה יוצאת מן הכלל ומיוחדת מאוד. כמו שהחתונה קטנה ואינטימית כך גם היחס האישי אל בעלי השמחה ומשתתפי האירוע. פחות אנשים אומר יותר שירות, התקשורת היא צפופה יותר ואפילו רחבת הריקודים מסתכמת באנשים הכי יקרים לזוג.

IMG_3411

איך מארגנים חתונות בוטיק?

ארגון חתונה כזו אינו שונה מכל חתונה אחרת, גודל החתונה לא הופך אותה לטובה יותר או פחות אלה האיכות שבה. כאשר אומרים חתונות בוטיק אומרים איכות ואיכות אינה מילה גסה כלל. תשומת הלב על הפרטים הקטנים מורגשת בבירור ואלו הם דברים שישאירו את האורחים שבעים בבטנם ובתחושותיהם.

Bebke design food

חתונות בוטיק דורשות בחירת לוקיישן הוגנת שתתאים את מספר המוזמנים וכאן להבדיל מכל חתונה אחרת השמיים הם הגבול וכמעט ולא נתקלים במגבלות. מפאת אופי הבוטיק של האירוע קיימת אפשרות לחגוג אותו בכל אווירה שהזוג חפץ, אם זה במקום אינטימי סגור, בצפון, בדרום או במרכז הארץ, על חוף הים או בפרברי העיר, במקום בעל ערך רגשי לזוג האוהבים, בטבע או במקום היסטורי בעל משמעות. הגודל מאפשר לתמרן את התכנון הלוגיסטי הנכון כמעט ללא מגבלות. אצלנו ב"בבקה" בכל הנוגע לחתונת בוטיק השמיים הם הגבול, היצירתיות מתבטאת גם באופי המשפחתי אותו אנו יודעים לתת וגם בפתרונות הטכניים שאנו מוצאים לנכון לעשות בכל מקום שיבחר הזוג להתחתן.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)