55555555555555555555
עיצוב והפקת אירועים

טיפים לבחירת שמלות כלה מהממות

שמלת כלה זהו אחד הדברים החשובים ביותר שכל הצריכה לבחור. איך תעשי זאת נכון?

אחד השלבים החשובים והמרגשים בהכנות לחתונה, הוא השלב בו את בוחרת לעצמך שמלת כלה. זה לא שלב פשוט, כל מי שאת מכירה והתחתנה כבר תספר לך שמדובר בשלב שיכול להיות מאוד ארוך ומתיש, עד שמחליטים על עיצוב, עד שבוחרים סגנון, צבע, תפירות, מדידות, זה תהליך שיכול לקחת שבועות רבים, אך ברגע שזה קורה, את יכולה להיות רגועה ומאושרת.

בשביל לעזור לך לבחור שמלת כלה, הכנו עבורך מספר טיפים שימושיים שיכולים לעזור לך בכך. לפני שנציג אותם חשוב שנגיד שני דברים, ראשית, בסופו של יום את אמורה ללבוש את השמלה ולכן רק את צריכה להחליט איזו שמלה לרכוש או לשכור, אל תתני לאף אחת להחליט בשבילך איזו שמלת כלה ללבוש.

חתן וכלה

תתייעצי, תשאלי, תבררי, אך את ההחלטה תקבלי בעצמך. שנית, אל תבחרי שמלה על פי המחשבה "זו החלטה של פעם בחיים" כי אז יהיה לך יותר קשה להחליט, תבחרי שמלה על פי ההחלטה, מה נראה לך יפה ומתאים. ככה היכולת שלך לבחור שמלה בלי לחץ, תהיה קלה יותר. וכעת ניגש לטיפים שלנו בשבילך.

תבחרי שמלה על פי מבנה גוף נוכחי – בהנחה ואינך בהריון, אל תחשבי במונחים ש"אני הולכת להשמין" או "אני הולכת להרזות" תבחרי שמלה לפי מידות הגוף הנוכחיות שלך, כך יהיה לך קל יותר להחליט. במקרה הגרוע, תקצרי את השמלה אם תרזי.

תבחרי שמלה בהנחה ולא תלבשי אותה יותר – אל תבחרי שמלה במחשבה שאחרי החתונה תלבשי אותה שוב, כי זה לא קורה וחבל לבזבז על כך מחשבה וכסף. לכן תרשי לעצמך גם להתפרע.

נוחות – תלבשי שמלה שתרגישי איתה נוח הן באופן שהיא יושבת עלייך, במיוחד באזור המותניים והחזה, אם יש צורך תשימי לעצמך מחוך, והן מבחינת העיצוב. לפני הכל, השמלה צריכה להיות נוחה.

לא חייבת להיות לבנה – נכון שהשמלה הקלאסית היא בצבע לבן, אך היום נהוג גם לבחור צבעים אחרים, נניח קרם, ורוד, סגול. רצוי להתאים את צבע השמלה לגוון העור, ושוב אל תצאי מתוך נקודת הנחה שתשזפי במהלך התקופה הזאת, כי אינך יכולה לדעת זאת.

שינויים – השמלה שאת רוכשת צריכה להתאים לך ביום של המדידות, אך רצוי מאוד שהיא תהיה שמלה שניתן לבצע בה שינויים עד הימים האחרונים של לפני החתונה. זה חשוב מאחר ואם חל שינוי קיצוני, את צריכה להרגיש בטוחה שאת יכולה לשנות אותה לפני האירוע.

להתאים את השמלה לאירוע – כן, כן. שמלות כלה שונות מתאימות לאירועים שונים. חתונה באולם סגור תדרוש שמלת כלה מסוימת בעוד שלחתונה בטבע נצטרך להתאים שמלת כלה אחרת – קלילה יותר, שתתאים לאווירה המיוחדת. בשלב בחירת שמלות כלה את ככל הנראה כבר תדעי איזה חתונה הולכת להיות לך, כך שתוכלי לבחור בהתאם.

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)