55555555555555555555
כללי

בחירת מגשי אירוח לחתונה – כך תעשו זאת נכון

כל אדם זוכר את החתונה שלו לנצח נצחים, אנחנו זוכרים כל פרט מן החתונה גם שנים לאחר שהיא התרחשה ועובדה זו מלמדת אותנו כי אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי החתונה תתקיים בצורה הטובה ביותר שיש. אנחנו צריכים לבחור את הבדים היפים ביותר, להשקיע בחופה, להזמין את הספקים הטובים ביותר, אך הכי חשוב להבטיח כי האווירה בחתונה תהיה בלתי נשכחת ומיוחדת מאוד. על רקע זה אתם חייבים להבין כי אתם צריכים להשקיע מאוד באוכל שאתם מזמינים לאירוע מכיוון שהאוכל משפיע מאוד על האווירה באירוע. אין ספק כי הדבר הטוב ביותר לאווירה בחתונה שלכם מבחינת אוכל לפחות זה מגשי אירוח. עליכם להבין כי מגשים מאפשרים לאורחים לא לרדת מרחבת הריקודים וכך השמחה לא נעצרת אפילו לרגע אחד וזה יתרון עצום שיש לתת עליו את הדעת בחתונה.

לא משנה מה אל תריבו בגלל האוכל

חתונה היא דבר נפלא ואת זאת כבר ציינו, אך היא גם אירוע ענק אשר גורם ללחץ עצום ועל כך אתם צריכים לחשוב. פעמים רבות הזוג אשר עומד להתחתן לא עומד בלחץ ורב אחד עם השני, עם ההורים של שני הצדדים או עם גורמים אחרים. אנחנו רוצים לעוץ לכם עצה ולפיה כדאי לכם לעשות הכל בכדי לנהל את העניינים על מי מנוחות. אם יש משהו שבמיוחד לא שווה לריב עליו זה האוכל בחתונה ואנו מציעים לכם להגיע להסכמות אחד עם השניה ועם ההורים לגבי האם יהיה קייטרינג חלבי או בשרי וכו'. כך ההנאה שלכם מארגון החתונה תהיה הרבה יותר גדולה והיא תענה על הצרכים שלכם בצורה הרבה יותר טובה.

בחרו חברה המתמחה בעולם החתונות

עליכם להבטיח כי מגשי האירוח שיוגשו באירוע שלכם יהיו ברמה הגבוהה ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים להמליץ לכם לבחור חברה המתמחה בעולם החתונות. יש הבדל עצום בין הגשת מגשי אירוח ביום הולדת של חמישים איש ובין הגשת מגשי אירוח באירוע של חמש מאות איש. יש צורך בלוגיסטיקה שונה לחלוטין, בכמות אחרת של מלצרים ובמטבח הרבה יותר גדול עם אנשי צוות רבים יותר. על כן אם החלטתם ללכת על מגשי אירוח, ואין ספק כי זו החלטה חכמה, אנחנו מציעים לכם להבטיח כי החברה שבה אתם בוחרים אכן מנוסה בהכנת מגשים לחתונה וכי היא עשתה זאת כבר פעמים רבות.

אל תנסו להיות מיוחדים מדי

פעמים רבות אנחנו רואים זוגות אשר בוחרים את התפריט המורכב ביותר שיש אשר במסעדות בחו"ל אפילו לא היו מעזים להציג. אז אנחנו לא אומרים לכם להיות משעממים, אך אנחנו חייבים לציין כי לפעמים יותר זה פחות וכי עדיף פעמים רבות לבחור במנות אשר הקהל הישראלי אוהב ואשר הוא ייהנה מהם כמה שיותר.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)