55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה בסגנון קוקטייל

כל הטיפים לחתונת קוקטייל מושלמת...

אם חתונה בסגנון רגיל באולם אינה האפשרות החביבה עליכם, או שאתם פשוט לא מתחברים אליה, יש לנו רעיון נהדר לחתונה איכותית ומיוחדת, אשר תגרום לאורחים שלכם לשמוח באווירה שונה ונעימה.

מסיבת קוקטייל היא אפשרות נהדרת אותה ניתן לאמץ לעולם החתונות. ניתן לערוך חתונה בסגנון קוקטייל בכל מקום בו תבחרו, כמו למשל בגלריה, במסעדה, או אפילו בבית עתיק. לרוב, נהוג לבחור במסעדות ובבתי מלון, משום שבמקומות האלה יש כבר אנשי צוות מיומנים בהגשת קוקטיילים ובהתנהגות הרצויה באירועי קוקטייל. כך ניתן גם להוזיל עלויות של שכירת צוות חדש והבאתו למקום חדש. מהצד השני, אם אינכם מודאגים מן העלויות, יהיה בהחלט נחמד יותר למצוא מקום משלכם, כמו למשל אחד מן המקומות הנפלאים בטבע הארץ ישראלי, ולערוך שם את חתונת הקוקטייל שלכם תחת אור השמש ושמיים בהירים.

בכל מקרה, כאשר אנחנו מדברים על הפקה של חתונה בסגנון קוקטייל, חשוב להקפיד מאוד על העיצוב. העיצוב הוא מה שבסופו של דבר משדר לאנשים את המסר אותו אתם מעוניינים לשדר. בחתונת קוקטייל היינו ממליצים לשים דגש רב במיוחד על כל נושא הפרחים. הפרחים מעניקים נופח מיוחד וייחודי, ולכן חשוב שתעשו זאת באופן מקצועי על ידי אמן המתמחה בפרחים ובעיצוב חתונות עם פרחים.

חתונה בסגנון קוקטייל

אנשים רבים מתלבטים לגבי קוד הלבוש לחתונה. בראש ובראשונה, זו החתונה שלכם, ולכן אתם קובעים את קוד הלבוש לאירוע. אתם יכולים ללכת על כל סגנון שמוצא חן בעיניכם, החל מסגנון רשמי ופורמאלי מעונב ומוקפד, ועד סגנון פשוט ויומיומי. הכל כמובן חייב להתאים לאווירת העיצוב הכללית של חתונה הקוקטייל שלכם. כמובן שגם לשמלת הכלה יש אמירה חזקה במיוחד בכל נושא העיצוב והלבוש, ולכן מומלץ להתאים קודם כל את השמלה לאירוע ולאווירה הרצויה.

בנושא האוכל והשתיה, עליכם להבהיר כי לא תוגש ארוחה שלמה, אם אכן זו כוונתכם בחתונה קוקטייל. כלומר, ניתן לציין זאת כבר בהזמנה על מנת למנוע אי הבנה של חלק מן האורחים. ניתן לנסח משהו בסגנון "אנא הצטרפו אלינו לטקס החופה ולאחר מכן לקוקטייל איכותי ומרגש". לרוב זה יעשה את העבודה.

חתונה בסגנון קוקטייל

כאשר אתם מתכננים את הבר, חשוב להקפיד על מבחר המשקאות ועל האיכות שלהם. כמו כן, חשוב מאוד לוודא שאנשי הצוות, כולל הברמנים, יהיו מיומנים בהכנה של קוקטיילים שונים ומגוונים, ויהיו חברותיים מספיק כדי להציע לאורחים שלכם קוקטיילים חדשים שהם טרם טעמו.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)