55555555555555555555
אירועים עסקיים, עיצוב והפקת אירועים

הפקת אירועי קונספט

הפקת אירועי קונספט היא תחום ייחודי של הפקת אירועים; תחום בעל מאפיינים ודרישות משלו, ניתן גם להגיד אתגרים משלו.

כאשר רוצים לתת לאורחים תחושה מיוחדת אשר תשאב אותם מן המציאות ותכניס אותם עמוק אל תוך אווירת האירוע, משתמשים באירועי קונספט. למי שלא מכיר, אירועי קונספט הם אירועים הנעשים בסימן מיוחד כמו למשל מסיבת בר מצווה בקונספט של קבוצות כדורגל.  אירוע קונספט נותן לכל הערב אווירה מיוחדת ושונה המבדלת אותו מאירועים אחרים. הקונספט הנבחר בא לידי ביטוי באמצעים שונים במהלך הערב.

איך בוחרים קונספט לאירוע?

בחירת קונספטעבור הפקה של אירוע נעשית בעזרת הרבה דמיון.  אמנם אין כאן חוקים וכללים אך מומלץ לבחור בקונספט בעל רלוונטיות לאירוע או לחתני השמחה באירוע. למשל אם נרצה לקיים מסיבת בר מצווה תחת קונספט, נשתדל לבחור בקונספט הקרוב ללבו של חתן הבר מצווה. מומלץ לשבת איתו ועם הוריו ולשמוע על תחביביו ותחומי העניין שלו, באופן דומה בוחרים קונספט  לכל אירוע אחר.

rotem-gabriel-1204

כבר אמרתי שבחירת קונספט דורשת דמיון; הדמיון צריך לבוא לידי ביטוי לא רק ברעיון עצמו אלא גם ביישומו. ישנו מרחק גדול בין רעיון עבור הקונספט ועד לקיום האירוע. יש לגייס את הדמיון והחזון על מנת להפוך את הרעיון לתוכנית פעולה מעשית. נניח ורוצים לעשות חתונה בקונספט של שנות השמונים, מה צריך לעשות? הרעיון נשמע טוב אבל איך לעצב את האירוע? אילו אביזרים צריך להביא? איך להכניס את האורחים לאווירת שנות השמונים, איך לעצב את ההזמנות ואפילו אילו מזכרות נותנים לאורחים בסוף האירוע. יש כאן עשרות פרטים שצריך לחשוב עליהם מעבר לארגון הלוגיסטי הרגיל של האירוע.

דוגמא נוספת – אם נרצה לארגן חתונה בטבע? הרי זה דורש לא מעט הכנות לוגיסטיות, צריך לדאוג לתאורה והגברה, שירותים ניידים, קייטרינג, גנרטור ועוד. קיראו עוד על הכנת שטח לאירועים בטבע.

ארגון אירועים דורש הכנות רבות: יש לבחור את המיקום ולהביא בחשבון את כמות המשתתפים ואופי האירוע. יש לתאם עם שירותי הקייטרינג, התקליטנים וספקי השירות השונים. במידה ומדובר באירוע המתקיים בטבע, כלומר במקום שאינו ערוך מראש לקיום אירועים, ההכנות הן מורכבות כפליים. וכל זה מבלי לקחת בחשבון הקונספט.Bebke Nati TZipi3

אירועי קונספט יכולים להתאים לאירועים פרטיים כמו חגיגות יובל, חתונה, בר או בת מצווה ושמחות אישיות. אך במקביל שינו גם ביקוש לאירועי קונספט במגזר העסקי. חברות רבות מארגנות אירועים לעובדים בהפקות קונספט. הפקת אירועי קונספט מוצלחת מחייבת את שירותיהם של המומחים בתחום. מומחים לארגון והפקת אירועים אשר יודעים איך לחבר ביחד את כל צרכי האירוע ולהפיק ערב נפלא, מרגש ובלתי נשכח.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)