55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה מיוחדת

חתונת קונספט שמשאירה טעם של עוד

מתכננים חתונת קונספט? קבלו כמה רעיונות שיעזרו לכם...

 חתונת קונספט, לא לאמיצים בלבד.

חתונת קונספט יכול להשמע מאוד יומרנית, או אפילו דביק וילדותית. אך למעשה זהו שם קוד לחתונה עם נושא מסויים ומוגדר שבחרו בו וגם ברור לכל מי שמתתף בו.

בשביל שנוכל להגדיר את החתונה כ"חתונת קונספט" צריך 1. לבחור נושא 2. לוודא שכל המרכיבים שירכיבו את החתונה יהיו קשורים לעולם התוכן הזה,  3. התוכן יציג סיפור מסויים שיהיה גם אחיד וגם יזוהה על ידי מי שמתתתף בחתונה.

כשמתייחסים לחתונה כ"קונספט"  צריכה להיות הגדרה ברורה לכל מי שנמצא בא וברור מאוד לאיזה עולם היא קשורה. וככל שהסממנים יהיו ברורים ואחידים, שישתלבו בכל התחומים האורחים יחוו חוויה מתאימה לקונספט שאתם בוחרים. לפעמים זוג בוחר בנושא מסויים אך בפועל מביאים פריט בודד ,

יש סיבות רבות בגינן זוגות מחליטים לבחור נושא לחתונה. זה יכול להיות תאריך מיוחד ליום הנישואין, זה יכול להיות משהו שמאפיין אותם בתור זוג, זה יכול להיות סקט או ספר שהזוג מאוד מתחבר אליו, אירוע מכונן מהחיים שלהם, זה יכול להיות המקום בו הם נפגשו.

אצלנו בבקה הקוספט מגיע מהמהות של הזוגיות שלכם ולא מהחלטה סתמית של נושא

הקונספט בבקה הווא מיצוי הזוגיות שלכם

אם אתם צריכים רעיונות לחתונות קונספט, להלן כמה דוגמאות מהבלוג שלנו:

ויש עוד המון. לרעיונות נוספים ליחצו כאן.

הנושא הזה אשר מלווה את החתונה לכל אורך הדרך הוא בעל משמעות רבה.

הוא ילווה את האורחים החל מהשלב זו הם מקבלים את ההזמנה לחתונה, ועד השלב בו הם יוצאים לביתם. כל הרעיון הוא שהאורחים יעברו סוג מסויים של חוויה, בהתאם לנושא בו בחרו בני הזוג

. על כן, עיצוב המקום, ההזמנות האטרקציות, המוסיקה, האוכל וכדומה – כולם צריכים להתקיים סביב אותו נושא, וכולם צריכים להתאים לקו המחשבה אשר מאפיין את הנושא הזה.

שולחן בחתונת קונספט, מעוצב בסגנון נוסטלגי

מסיבות אלו, חתונות קונספט הן כל כך פופולריות בשנים האחרונות. אם אתם מחפשים דרך להפיק חתונה אישית, וכך גם לצאת מהמסגרת המקובעת של החתונות הישראליות הרגילות, חתונת נושא היא בהחלט דרך מעולה ומקורית.

בחירת הנושא היא בהחלט משימה קשה. הרבה מאוד דברים תלויים בנושא בו בחרתם, כולל ההשתתפות של האורחים שלכם. ב

חלק מן הנושאים ניתן לחלק אביזרים שונים לאורחים, או אפילו לבקש מהם להגיע מחופשים לאירוע. חלק מן הרעיונות הפופולריים הם חתונה בסגנון של שוק איכרים, חתונה כפרית, חתונה בטבע, חתונה אורבנית (כאשר העיר היא הנושא שלכם), חתונה טבעונית, חתונת ים ועוד.

העיצוב של המקום צריך כמובן להתאים לנושא בו בחרתם, וכך למשל, אם בחרתם בחתונת ים, מומלץ להשתמש בצבעי עיצוב כחולים, ירוקים וטורקיז, כולל הרבה מאכלי ים ואביזרי עיצוב כגון כוכבי ים, צדפים, עוגנים ועוד.

חתונת קונספט

ישנם רעיונות נוספים לארועי קונספט , בהם ניתן למצוא חתונה גותית, חתונה מרוקאית, חתונת קיץ/אביב/סתיו/חורף, חתונה בסגנון שנות ה-60/50/40/30, חתונה אירופאית, חתונה אמריקאית, וכדומה. העיקרון המנחה הוא חיבור מיוחד של בני הזוג לאותו נושא, באופן אשר יעניק להם דרך יצירתית להפיק חתונה סביב אותו נושא.

נשמח לחשוב ביחד איתכם איזה קונספט חתונה יהיה הכי משמעותי עבורכם

צרו איתנו קשר עוד היום

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)