הפקת חתונה

חתונת קונספט

מתכננים חתונת קונספט? קבלו כמה רעיונות שיעזרו לכם...

מהי חתונת קונספט?

חתונת קונספט היא למעשה חתונה בעלת נושא, קונספט, מוגדר וקבוע, ולכן כל הפרטים השונים בחתונה, וכל המרכיבים השונים, יתחברו זה לזה על מנת לעמוד ולהתאים לנושא הזה. יש סיבות רבות בגינן זוגות מחליטים לבחור נושא לחתונה. זה יכול להיות תאריך מיוחד ליום הנישואין, זה יכול להיות משהו שמאפיין אותם בתור זוג, זה יכול להיות אירוע מכונן מהחיים שלהם, זה יכול להיות המקום בו הם נפגשו, וכדומה.

אם אתם צריכים רעיונות לחתונות קונספט, להלן כמה דוגמאות מהבלוג שלנו:

ויש עוד המון. לרעיונות נוספים ליחצו כאן.

הנושא הזה אשר מלווה את החתונה לכל אורך הדרך הוא בעל משמעות רבה. הוא ילווה את האורחים החל מהשלב זו הם מקבלים את ההזמנה לחתונה, ועד השלב בו הם יוצאים לביתם. כל הרעיון הוא שהאורחים יעברו סוג מסויים של חוויה, בהתאם לנושא בו בחרו בני הזוג. על כן, עיצוב האולם, ההזמנות האטרקציות, המוסיקה, האוכל וכדומה – כולם צריכים להתקיים סביב אותו נושא, וכולם צריכים להתאים לקו המחשבה אשר מאפיין את הנושא הזה.

חתונת קונספט

מסיבות אלו, חתונות קונספט הן כל כך פופולריות בשנים האחרונות. אם אתם מחפשים דרך להפיק חתונה אישית, וכך גם לצאת מהמסגרת המקובעת של החתונות הישראליות הרגילות, חתונת קונספט היא בהחלט דרך מעולה ומקורית.

בחירת הנושא היא בהחלט משימה קשה. הרבה מאוד דברים תלויים בנושא בו בחרתם, כולל ההשתתפות של האורחים שלכם. בחלק מן הנושאים ניתן לחלק אביזרים שונים לאורחים, או אפילו לבקש מהם להגיע מחופשים לאירוע. חלק מן הרעיונות הפופולריים הם חתונה בסגנון של שוק איכרים, חתונה כפרית, חתונה בטבע, חתונה אורבנית (כאשר העיר היא הנושא שלכם), חתונה טבעונית, חתונת ים ועוד. העיצוב של המקום צריך כמובן להתאים לנושא בו בחרתם, וכך למשל, אם בחרתם בחתונת ים, מומלץ להשתמש בצבעי עיצוב כחולים, ירוקים וטורקיז, כולל הרבה מאכלי ים ואביזרי עיצוב כגון כוכבי ים, צדפים, עוגנים ועוד.

חתונת קונספט

ישנם רעיונות נוספים לחתונת קונספט, בהם ניתן למצוא חתונה גותית, חתונה מרוקאית, חתונת קיץ/אביב/סתיו/חורף, חתונה בסגנון שנות ה-60/50/40/30, חתונה אירופאית, חתונה אמריקאית, וכדומה. העיקרון המנחה הוא חיבור מיוחד של בני הזוג לאותו נושא, באופן אשר יעניק להם דרך יצירתית להפיק חתונה סביב אותו נושא.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)