55555555555555555555
הפקת חתונה

איך לתכנן חתונה מגניבה שכולם ידברו עליה?

תמיד רציתם לארגן חתונה מגניבה ויוצאת דופן. המשיכו לקרוא...

חתונה מגניבה – זה מה שכולנו רוצים. אבל איך לא נכנעים ללחצים? איך לובשים את שמלת החלומות ובגד החתן הנון שלאנטי? איך מוצאים את הרב שלא מעיק ומשעמם? ומיהו הDJ  המושלם?  מהו המיקום המדליק? קבלו את החתונה שכולם ידברו עליה גם אחרי שאתם תשכחו ממנה. אז איך לתכנן חתונה? המשיכו לקרוא:

איפה מתחתנים?

אז כשחושבים על איך לתכנן חתונה,  הדבר הראשון שעולה לראש הוא הלוקיישן. בחרו מקום שאף אחד אחר מהקרובים שלכם לא חשב עליו. מקום כבר בהזמנה שלכם יבינו שהולך להיות כאן משהו אחר – משהו שונה.

חתונה מגניבה

לוקיישן טוב הוא לוקיישן כמו מצדה, תיאטרון, מוזיאון, או אפילו בית קולנוע, וחצר מדהימה, או חוף ים…היום אפשר לעשות הכל! קבלו עוד רעיונות לחתונה בטבע ובלוקיישנים מדליקים.

ציינו את המיקום בהזמנה שלכם והוסיפו משהו לגביו. לדוגמא: אם אתם מתחתנים במוזיאון, הוסיפו כי ניתן להגיע חצי שעה מוקדם יותר כדי להנות מהתערוכה.

אם הנכם מתחתנים בבריכה או על חוף הים, ציינו כי חובה להביא בגדי ים. כך לאורחים שלכם יהיה למה לצפות.

בחירת רב

כולנו מכירים את הסיטואציה המתישה של רב שמתחיל את טקס החופה בבדיחה קלילה, שגורמת לנו לחוש הטקס הולך להיות קליל ומהנה. אבל אז אחרי חצי שעה של עמידה אנחנו כבר מצטערים שלא הודענו שאיננו מגיעים כי הבוס שלנו חולה.

אז אם אנחנו סבלנו מדוע שנעשה זאת לאחרים? כיום לא חייבים למצוא רב מחמיר ומתיש. רבנות צהר יכולה להקצות לכם רב קליל ורפורמי וגם הרבנות מאפשרת רבנים שעורכים טקסי נישואין קצרים יותר, בהם תוכלו לבקש בדיוק את הטקס שאתם רוצים.

מלבד זאת היום ישנם זוגות רבים שמקיימים חתונה בלי רב, שאת הטקס מקיים אדם קרוב או קרוב משפחה ואיש מקצוע שיודע לנהל את הטקס בצורה קלילה ואישית בחתונה ריבונית. ההחלטה היא בידיכם.

ריקודים ו DJ

בחירת המוזיקה לאירוע שלכם היא חלק חשוב ואינטגרלי מהאירוע. בחרו DJ או הרכב מוזיקאלי שאתם מתחברים אליהם בלבד. אל תיכנעו למוזיקת רקע שגרתית. חפשו את השונה וייחודי. חשבו על הסלאו שלכם, האם הייתה רוצים לעשות משהו מיוחד בריקוד? לשתף את החברים שלכם? לשתף את הקהל? הסלאו תמיד יכול להתחיל במשהו שקט ולהפוך למופע של ממש, או לריקוד סוער של שניכם. אל תתביישו! זה היום שלכם. קיראו עוד על בחירת מוסיקה לחתונה.

ריקודים של חתונה מגניבה

שמלת כלה וחליפת חתן

נשים רבות וגם גברים נופלים לידי מעצבים שדורשים כסף רב על שמלות כלה וחליפות חתן. אבל עם קצת תושיה תוכלו למצוא שמלות כלה במחירים שפויים וגם בגד לחתן שיתאים לאווירה בה החתונה מתקיימת.

שמלת כלה מדהימה תוכלי למצוא גם בקבוצות בפייסבוק בהן מוכרות כלות את השמלות שלהן, וגם באייבי, ואפילו ברשתות האופנה.

את בגד החתן תוכלו להתאים לסגנון של הכלה, וכיום ישנה אף מגמה לא ללכת דווקא על חליפות אלא על חולצה אלגנטית ומכנס.

לסיכום: כדי לערוך חתונה מגניבה, צאו מהמסגרות, אל תיכנעו ללחצים, וזרמו בקלילות עם מחשבה שלא הכל יהיה מושלם, ורק כך החתונה שלכם תהיה מגניבה וייחודית.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)