55555555555555555555
חתונה בטבע, עיצוב חתונות

עיצוב חתונה כפרית

כל מה שצריך כדי לעצב את החתונה הכפרית המושלמת...

הזמן הטוב ביותר לעריכת חתונה כפרית (בכפר, במושב או בקיבוץ) הוא האביב והסתיו. המדשאות הרומנטיות יעניקו לחתונה שלכם אווירה מיוחדת וכפרית. אווירה של הנאה, רוגע, שלווה ומיוחדות. האורחים שלכם יהנו ויעריכו מאוד את ההזדמנות להכיר מקומות יפים וחדשים, וההרגשה תהיה אינטימית יותר מאשר חתונה רגילה באולם אירועים או בגן אירועים.

במאמר זה נדבר קצת על עיצוב של חתונה כפרית. למרות שהטבע עושה את שלו, במיוחד במקומות כאלה, עדיין יש מקום להתערבות אנושית, על מנת ליצור אווירה אשר מתאימה יותר לחתונה ולאירוע בעל משמעות כה עמוקה. הדיעה שלנו היא כי חשוב לזרום עם העיצוב המקומי, ולחזק אותו היכן שצריך. כך למשל, מומלץ להשתמש בהרבה פרחים ואגרטלים. מדובר באלמנטים שמתאימים מאוד לנוף הכפרי, והם עוזרים ליצור שילוב שמשדר חופש, אהבה ותשוקה. מומלץ להשתמש גם בצמחים ירוקים. דווקא הפשטות שלהם היא שיוצרת את כל הקסם. צמחים ירוקים מעניקים דינמיקה כפרית ונעימה לשולחנות האוכל, והם תורמים לאווירה הטבעית הכללית.

עיצוב חתונה כפרית

אם המקום בו בחרתם עשיר בצבעים חזקים, מומלץ לא להגזים בשימוש בצבעים בעיצוב שאתם מוסיפים. מומלץ שיהיה שימוש בצבע ירוק ובצבע צהוב, משום שהם צבעים אשר מעניקים את התחושות אשר מתאימות לאירוע כזה – רוגע, טבע, שלווה, נועם וכדומה. דווקא צבעים כהים פחות יכולים להתאים כאן, והם ישתלבו פחות טוב עם הצבעים הטבעיים.

עיצוב חתונה כפרית

באופן כללי, למרות שמדובר בחתונה כפרית, עליכם להחליט על קונספט מסויים שיתאים לאירוע. כך למשל, האם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה יוקרתית? האם הכוונה היא ליצור חתונה פשוטה וצנועה? האם אתם רוצים לשדר מסר מסויים? התשובות לשאלות האלו יעזרו לכם לבחור בעיצוב אשר יתאים יותר לסוג ולאופי החתונה שלכם.

כאשר אתם מתכננים את החתונה, חשוב מאוד להתחשב באורחים שלכם. הם מאוד סקרנים וצפויות להם הרבה הפתעות. אחרי הכל, מדובר בחתונה שונה לגמרי ממה שהם מכירים באולמות האירועים. גם העיצוב צריך לשדר את המסר הזה של התחשבות באורחים. רעיון אחד לדוגמא הוא כריות מעוצבות לכיסאות, להגברת נוחות הישיבה. רעיון נוסף הוא להעניק לנשים אביזר לנעלי עקב, אשר ימנע מהעקבים לשקוע באדמה או בדשא. מדובר בפרטים קטנים ביותר, אך האורחים שלכם יעריכו זאת מאוד.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)