אתי אמא של נטלי ממליצה

אני רוצה לעצור רגע ולהביע את הערכתי העצומה לעבודה שעשיתם בחתונה של הבת שלי, הבת שלי רצתה חתונה אחרת, חתונה בקיבוץ שבו גרים הורי בן זוגה, ושהבנו שזה לא אירוע קונבנציונאלי ושאנחנו צריכים למצוא חברת הפקת אירועים שיכולים לעמוד בסטנדרט איכותי ולהקים מאפס מקום שהייעוד שלו הוא בריכת קיבוץ, למקום שאליו נוכל להזמין את כל אורחינו מהארץ ומחו"ל בחרנו בבבקה, לאורך כל הדרך הייתם קשובים ועשיתם ככל שיכולתם להבין בדיוק מה כל אחד רוצה, החתן והכלה ההורים משני הצדדים וזה לא פשוט, בצורה הכי מקצועית שיש, בסובלנות ובסבלנות, ביצירתיות ובאהבה רבה בניתם לנו אירוע מושלם, כל זאת תוך התחשבות בתקציב ופתיחות לרעיונות ולשינויים שעלו תוך כדי התהליך.

951-0547-800x533

התוצאות עלו על הציפיות ולא נותר לי אלה להודות שוב על כל המאמץ שבו עבדתם עם חיוך על הפנים שעות על גבי שעות מההקמה ועד הפירוק, ניכר שאתם אוהבים מאד את עבודתכם ונראה שכל אירוע כזה מקבל מכם את מלא תשומת הלב והייחודיות שלו ושל בעלי האירוע.

951-0583-800x533

למרות שאני באה מתחום העיצוב הרגשתי בסוף התהליך שאני יכולה לשחרר ולתת יד חופשית לעינבר ולגב לעבוד על העיצוב ולבחור את האלמנטים הנכונים ללא התערבות מצידנו, ואכן כך היה כל כלי שהונח על השולחן, כל פרח שנבחר , כל קישוט של העמדות השונות היה מיוחד במינו והדגש על הפרטים הקטנים היה בולט לעיין. מקצועיות ללא פשרות.

בהזדמנות זו ,תודה רבה לחן שענתה במהרה לכל מייל ולכל בקשה שביקשנו וליוותה אותנו לאורך כל התהליך במקצועיות ובאדיבות רבה, רגישותך ויחסי האנוש המעולים שלך ניכרים כבר מהמייל הראשון.

%d7%90%d7%aa%d7%99-2

מאפשר ליצור קסם

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)