הדר ונריה ממליצים

הדר ונריה ממליצים

הגענו לענבר אחרי שיטוטים רבים באינטרנט. כבר בשיחת הטלפון, וגם בפגישה שאחריה, הבנו שענבר היא מה שאנחנו צריכים, מלאת התלהבות ואנרגיה, יצירתיות ופתיחות.

רצינו לעשות חתונה קטנה וביתית בחצר של המשפחה. היה לנו חשוב שתהיה אווירה חמה, משפחתית ואינטימית, תחושה של בית בערב שישי. אין ספק שענבר קלטה אותנו ואת הראש שלנו וידעה בדיוק לאן לכוון את הדברים (אוכל, תאורה, מוסיקה, עיצוב והכל) ואיך להפוך את המחשבה למציאות, הכל ביצירתיות מדהימה ואהבה רבה.

התהליך היה קצר יחסית ותוך שלושה וחצי חודשים הכל עמד. ענבר והצוות של בבקה הין זמינים תמיד, עם כל בקשה או שאלה. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות (מאוד!) ובזכות זה ארגון החתונה היה רגוע, נעים, מרגש ובעיקר כיף! (בלי לחץ בכלל, למרות הזמן הקצר).

האירוע עצמו היה בדיוק, (אבל בדיוק!) כמו שדמיינו אותו. ענבר והצוות של בבקה עבדו בחצר מהבוקר ונראה היה שהם חשבו על כל פרט ופרט והצליחו ליצור את האווירה הביתית והמשפחתית שרצינו.

העיצוב היה מהמם, פשוט ומיוחד: השולחנות, העמדות, החופה והכל. במהלך האירוע ענבר והצוות היו קשובים לכל בקשה או שינוי בתכנית וכל הזמן עם חשיבה על הפרטים הקטנים. האירוע היה מאורגן ומנוהל במקצועיות רבה. היה פשוט מעולה.

אז לענבר והצוות היקר,

הייתה לנו חוויה מאוד מיוחדת, ותמיד יהיה לכם מקום חם בליבינו!

תודה רבה!

הדר ונריה

מאפשר ליצור קסם

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)