עינת ואורן ממליצים

כשהתארסנו והתחלנו לחשוב על איזה חתונה נרצה, ואיזה סוג של אירוע יתאים לנו, היינו סקפטיים מאוד שנצליח באמת לייצר אירוע שונה וייחודי, כזה שיצליח באמת להיות מיוחד עבורנו ועבור האורחים שלנו.

כזוג לא מאוד "צעיר", חווינו, יחד עם כל החברים שלנו, אינסוף חתונות במהלך השנים האחרונות, והגענו לחתונה שלנו בשלב אחר בחיים מאשר רוב הזוגות הנישאים.

מהרגע שהתחלנו לתכנן את החתונה, היה לנו ברור שאנחנו רוצים חתונה לא שגרתית, מכל הבחינות, ושנזכה לחוות אירוע ייחודי שבאמת יתאים לנו ולאורחים שלנו.

רצינו למצוא מקום לא שגרתי, מקום שיספק חוויה שונה לנו ולאורחים שלנו.

מעבר למקום, רצינו לייצר חווית אוכל ברמה הגבוהה ביותר, חוויה שונה של מוסיקה לאירוע שלנו ועוד "קריזות" נוספות שלנו, שהיה חשוב לנו שירכיבו את האירוע.

היה לנו ברור שלא נוכל לייצר אירוע כזה בעצמנו, ובכל מקרה זה יגזול לנו הרבה יותר מדי זמן שאין לנו.

וכך, בעקבות המלצה של חבר, הגענו לבבקה.

eynat-oren-1175-800x533

מיד בפגישה הראשונה הרגשנו את החיבור ואת הוויייב המשותף.

ענבר וגב הבינו את הראש שלנו, התחברו לכיוון שלנו, והצליחו כבר בפגישה הראשונה לזרוק לנו כיוונים ורעיונות מיוחדים, הרבה מחוץ לקופסא השגרתית של חתונות שחווינו.

מעבר לזה, הסגנון הטבעי, האמיתי, והכנה שלהם,  שקצת פחות אופייני לצוותי הפקה למיניהם (לדעתנו), חיבר אותנו לענבר ולגב ברמה האישית, כבר בפגישה הראשונה, וידענו שבבקה זו הבחירה הכי טובה שנוכל לעשות.

eynat-oren-1435-800x533-copy

המשכנו לפגישות נוספות, בהתאם להובלה של ענבר, כל נושא בזמן המתאים לו – בחירת המקום (כשענבר כמובן דאגה לעבור איתנו בכל מקום פוטנציאלי ולראות בעיניים, ביחד איתנו, האם זה מקום מתאים לאירוע שאנחנו רוצים לייצר), בחירת תפריט האוכל והקייטרינג המתאים, טעימות, פגישת עיצוב, ועוד ועוד.

כל תחום טופל בזמנו, בלי לייצר לחץ והתעסקות ביותר מדי דברים בבת אחת, כדי להגיע להחלטות ולתוצאות הכי טובות.

בלי ההובלה של ענבר וגב, בלי הניסיון שלהם, בלי ההבנה שלהם, ובלי התחושות החדות שלהם, לגבי כל מה שקשור לחתונה ולספקים השונים, לא היינו יכולים לייצר תהליך כזה יעיל, מסודר, נוח, וכזה שמשיג לנו את התוצאות הכי טובות בדרך הכי נוחה והכי פחות לחוצה.eynat-oren-1453-800x533

ובסופו של דבר, הכל התחבר מעבר למה שיכולנו לדמיין.

המיקום והמקום היה מושלם עבורנו.

העיצוב של המקום היה ייחודי בצורה בלתירגילה, כזה שרק אנשים מאוד מאוד מוכשרים, כמו הצוות של בבקה, יכולים לייצר, וכמובן שמתאים בדיוק לאווירה שרצינו לייצר במקום ובאירוע.

חווית האוכל הייתה אכן ברמה הגבוהה ביותר, מעבר לכל הציפיות, וכנ"ל גם הבר, המוסיקה וכל מרכיבי האירוע.

ומעבר להכל, כל האירוע עבד מבחינתנו על טייס אוטומטי לחלוטין.

כל העבודה מול הספקים, החל מניהול האירוע, ועד לנושא התשלומים, נוהל בידי הצוות של בבקה, שדאגושנהיה פנויים מכל התעסקות מיותרת ביום החתונה.

בבקה הצליחו להפוך את כל הרעיונות שלנו למציאות, והפיקו מהמחשבות שלנו את החתונה המושלמת עבורנו.eynat-oren-1794-800x533

זכינו לחוות אירוע בלתי נשכח, למרות שהיינו מאוד סקפטיים שאכן נזכה לאירוע כזה, ובלי בבקה זה לא היה קורה.

כמובן שקיבלנו את התגובות המתאימות מהאורחים שלנו, שבמשך שבועות לאחר החתונה עוד טרחו לספר לנו עד כמה האירוע היה ייחודי ולא שגרתי, ועד כמה החתונה שלנו הייתה מהאירועים הכי כיפיים ומיוחדים שהם חוו.

והכי חשוב, אלו בדיוק התחושות שאנחנו שנינו קיבלנו מהאירוע וילוו אותנו לכל החיים.

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)