שירן ודורון ממליצים

החשש הכי גדול שלי היה שנהיה עוד זוג שעושה עוד חתונה. עוד חתונה בפס הייצור המנוון של עולם החתונות. לא ידענו איך לצאת ממעגל המונוטוניות, עד שקבלנו המלצה, בדיעבד המלצה יקרה מפז, על בבקה. התקשרנו. "לבבות", "פרפרים" "אושר" "התרגשות" אלו המילים הראשונות שנאמרו לנו מהעבר השני של הקו. חששנו שאנחנו עומדים לקבל סוכרת מרוב כל המתוק – אבל אז פגשנו יצור אנרגטי, יצרני, בעל עיניים כחולות גדולות והמון אנרגיות טובות. בבקה! מיד היא התחילה לקלף מאיתנו את החששות ועזרה לנו לטוות ביחד את חתונת החלומות. רצינו משהו שישלב אלגנטי, קלאסי אבל שיהיה מיוחד. לא דביק, לא מצועצע אבל שיהיה מרשים.

אחרי שהגדרנו אווירה, התחלנו לחשוב מעשי, תוך כדי שאנחנו מנסים בכל הכח להישאר בתוך גבולות התקציב. משימה מאתגרת במיוחד. בבקה עשתה שמיניות באוויר, הייתה זמינה לכל גחמה, התמודדה עם כל בלת"ם ובאמת ובתמים גרמה לנו לחשוב שהכל אפשרי.

החל מלסייע לנו לסגור אולם מעולה בתאריך הכי מבוקש בשנה (ערב הבחירות!), שידוך עם הקייטרינג מספר 1, פתרון הגשה יצירתי בסגנון שמאוד התאים לאופי הארוע, הקרנות יוצרות אווירה על הקירות ואפילו יישבה קרייסס קל כשהסתבר שאף אחד לא ידע ולאף אחד לא היה ממש אכפת, חוץ ממני 🙂 שאי אפשר לאכול דג ובשר על אותה הצלחת וצריך 2 צלחות לכל אורח. תסביכים של אקס דוסים. כמובן שבבקה פתרה הכל ובצורה הטובה, המרגיעה והנעימה ביותר.

הספקים שבבקה שידכה לנו, היו מעולים. מיוחדים, מתאימים לנו. קלאסיים עם טוויסט. גמישים עם הרבה נכונות. וגם אנשים טובים. היה כיף לעבוד איתם. אפילו התקשרו מהטלוויזיה וביקשו לתעד את ההכנות. אמיתי. סרבנו בנימוס.

יום החתונה הגיע והכל הלך חלק. הגענו לאולם, היינו בשוק. האמת הופתענו. האולם היה מושלם! יפה ברמות של כלה. בבקה התעלתה על כל הצפיות שלנו. והיו לנו ציפיות. ירדה עד לפרטים הקטנים. ברמת המיקרוסקופ. כרטיסיות הושבה בצורה של פתקי הצבעה, כספת בצורה של קלפי ועוד מלא דברים קטנים וכמו לא חשובים שהיו חלק בלתי נפרד מהארוע והעצימו את החוויה. אלוהי הפרטים הקטנים. החתונה הייתה מדהימה. שילוב של ארץ ישראל הישנה והטובה ותל אביב של פעם. נוסטלגיה, רומנטיקה ותמימות. המחמאות לא הפסיקו לזרום ביום של החתונה ולאחריה. "חתונה מהסרטים", "חתונה מדהימה", "הייתי בהרבה חתונות ובחתונה כזו עוד לא הייתי". הרגשנו שהצלחנו לספר את הסיפור שלנו. המוטו של בבקה.

ממליצים מכל הלב,

שירן ודורון

מאפשר ליצור קסם

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)