חן ושגיא ממליצים

בענבר התאהבנו מהרגע הראשון. מיד נדלקנו על פצצת האנרגיה המתפרצת, ההתלהבות הבלתי פוסקת, והחיוך שלא נגמר, כולם מרוכזים בתוך היפיפייה הקטנטונת.

רצינו להתחתן במשק של ההורים. ידענו שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חיפשנו יד מקצועית שתעזור. הגענו לבבקה דרך הפייסבוק. התרשמנו מהתמונות והחלטנו להתקשר.

כבר בפגישה הראשונה, שערכה שלוש שעות, ענבר הצליחה להבין בדיוק מי אנחנו ומה החלום שלנו – חתונה פשוטה, צבעונית וצנועה בבית ההורים, שתהיה כמעיין חגיגת רחוב כיפית ולא מחייבת לאור גרילנדות, והכי הכי חשוב – שבמרכז האירוע יהיה טקס חופה משמעותי ומשפחתי שבמהלכו כולם ישבו על מחצלות וכריות.

לאורך כמעט 8 חודשים היינו בתהליך, כשענבר זמינה אלינו בכל שעה, מוכנה לשמוע את השריטות והשיגעונות שלנו. אפילו אלמנטים שונים שכבר היו בתהליך ביצוע והחלטנו פתאום לשנות, ענבר תמיד קיבלה אותם בהבנה.

לענבר יש חוש שישי בכל מה שקשור בלהפוך חלום למציאות. יש לה חוש טעם, יצירתיות, ורעיונות מגניבים שהדהימו אותנו בכל פעם מחדש, והרגשנו כל הזמן שאנחנו בידיים הכי טובות! הנה כמה דוגמאות על הדרך – באחת הפגישות עלה כבדרך אגב ששגיא מכין בירה ביתית עם חברים שלו. מיד ענבר קפצה עם רעיון להגיש את הבירה הזאת בחתונה. בהשראתה הכנו ובקבקנו 400 בקבוקים עם שני סוגי בירה ביתית שונים של שגיא וחברים. עינב, המעצבת הגרפית, עיצבה עבורנו מיתוג מגניב לבקבוקים. בקבלת הפנים בנינו עמדה שכל ייעודה היה הגשת הבירה. זה יצר אווירת beer fest קלילה ומשפחתית! בדיוק כמו שרצינו!

מאחורי המותג בבקה עומד צוות מקצועי שמכסה כל פן בבניית החתונה החל מהפרטים הקטנים ביותר, כמו מעצבת גרפית מוכשרת, מנהלת הפקה פנטסטית, פרחן יצירתי ועובדי הפקה והקמה רבים וטובים, שכולם נתנו לנו הרגשה שהם יעשו הכל כדי שנהיה מרוצים! בנוסף, בבקה התאימו לנו ספקים מעולים שהתאימו לנו בול ושתמיד השתדלו לבוא לקראתנו בכל נושא. הרגשנו שאנחנו אוספים סביבנו רק אנשים טובים.

במבט לאחור, אנחנו מרוצים מהתוצאה, והיא הייתה טובה ממה שדמיינו. קיבלנו מחמאות רבות, ואנחנו באמת מאמינים שהצלחנו "לספר את הסיפור שלנו", כפי שענבר אוהבת להגיד, וליצור חוויה מיוחדת שאנחנו והאורחים לא הצלחנו להשתחרר ממנה כמה ימים אחרי החתונה.

בהתחלה חששנו ממפיקי חתונות ממולחים ופלסטיים שיובילו אותנו לכיוונים שאנחנו לא רוצים. ענבר שברה לנו את הסטיגמה הזאת! נהנו מעשייה המשותפת עם בבקה, ועבורנו זו הייתה חוויה מעשירה, בונה ומאתגרת.

אוהבים,

חן ושגיא

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)